Yengeç Burcu Nisan 2019 Yorumu

16.635

Çalışmaların farklı bir yöne kayıyor. Oluşan ani değişimlere adapte olmak zor gelebilir. Çalışıyorsan işin veya yaşam alanın değişebilir. Gelecekle ilgili büyük bir karar…

Yengeç Burcu Nisan 2019 Yorumu

YENGEÇ Burcu Nisan 2019’a gergin giriyorsun. Çalışmaların farklı bir yöne kayıyor. Oluşan ani değişimlere adapte olmak zor gelebilir. Çalışıyorsan işin veya yaşam alanın değişebilir. Gelecekle ilgili büyük bir karar alman gerekebilir. Bu dönemde her açıdan köşeye sıkışmış hissedeceksin. Uzun süreli bir ilişki içindeysen geçmişle ilgili bazı sorunlarla yüzleşmen ve halletmen lazım. Daha sonra atılacak büyük adımlar ve sorumluluklar beliriyor. Finansal yönden kendini yeterince güvende hissetmiyorsun. O nedenle de yol alamıyorsun. Bunun etkisini net şekilde hissedeceksin. Ama aile ve çevreden gelen destekle, biraz da kendi çabanla her şey yakın zamanda yoluna girecek gibi görünüyor.

Yeni Ay ve Dolunay Yengeç Burcunu Nasıl Etkileyecek

05 Nisan 2019 Koç Yeniayı Etkileri seni yeni bir dönemin başlangıcına hazırlıyor. İlk zamanlar biraz sancılı olabilir ancak acele etmeden sağlam ve kalıcı kararlar alarak ilerleyeceksin. 19 Nisan 2019 Terazi Dolunayı Etkileri sende dengesiz ruh hali oluşturuyor. Bazı konularda kendini koruma altına alman gerektiğini düşüneceksin.

Yengeç Burcu Nisan 2019 Aşk Yorumu

Yengeç Burcu Nisan 2019’da aşk hayatında duygusal beklentilerin artıyor. İlişkinde kendini güvende hissetmek isteyeceksin. Ancak bu şekilde denge buluyor ve ilerliyorsun. Yapmak istediklerine bakınca yaptıkların sana yetersiz gelebilir. Bu anlamda gelecek endişesi taşıman ve belirsiz davranman olası gibi görünüyor. Hiçbir şeyi şansa bırakmak istemeyecek, garantici davranacaksın. Partnerinin seni anlaması zor olabilir. Bekarsan ani başlayan birlikteliklere ve tekliflere hazır ol.

Yengeç Burcu Nisan 2019 Aile ve İlişkiler

Yengeç Burcu Nisan 2019 aile ve ilişkilerinde açık düşmanlıkları gün yüzüne çıkıyor. Geçmişten bugüne dayanan ve ara ara alevlenen bir tartışma konusu yine gündeme geliyor. Haklılığını ortaya koymak için çok fazla bir şey yapmana gerek kalmayacak. Olayların çok içine girmiyor, dışında da kalmıyorsun. Devam eden bir dava sürecinin sonuna geleceksin. Arkadaş çevrenle olan uyumun ortalama şekilde devam ediyor. Üzerinde duygusal baskı kuran insanlardan uzak durmanda fayda var.

Yengeç Burcu Nisan 2019 Sağlık

Nisan 2019’da Yengeç Burcu sağlığında büyük sorunlar oluşmuyor. Rahatsızlıkların geride kaldı. Hiç yaşamamış gibi olacaksın. Mideyle ilgili çektiğin ufak sıkıntılar dikkat ettiğin sürece büyümeyecektir. Kilo alma ve verme ile ilgili problemin varsa hayatını belli bir düzene oturtman gerekiyor. Yeme içme, uyku ve dinlenme şeklini değiştirmelisin.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.