Kadınlar Duysun

Yengeç Burcu Nisan 2020 Yorumu

25.03.2020
8.077

Yengeç burcu olanlar ve yükselen burcu Yengeç olanlar 3 Nisan tarihinde Venüs İkizler burcuna geçiş yapacak ve daha çok aileniz ve işiniz ile ilgili konulara odaklanabilirsiniz.

Yengeç Burcu Nisan 2020 Yorumu

Özellikle kariyerinizde sorun yaratan konular varsa akıllıca davranak olumluya çevirebilme fırsatları elde edebilirsiniz. Çevrenizdeki insanlarla uyumlu olacak ve onlarla güzel zamanlar geçirebileceksiniz. Ertelemiş olduğunuz tatil varsa bunu gerçekleştirmek isteyebilirsiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Yengeç Burcunu Nasıl Etkileyecek

8 Nisan tarihinde Terazi burcunda Dolunay gerçekleşecek sosyal çevreniz genişleyecek ve küs olduğunuz kişiler varsa aranızı düzeltmek için güzel bir adım atmak isteyebilirsiniz.

23 Nisan tarihinde Boğa burcunda Yeni Ay gerçekleşecek kariyerinize odaklanacaksınız. Eğitim hayatınız devam ediyorsa kariyerinizi olumlu açıdan etkileyecek yeni girişimlerde bulunmak isteyebilir yada yarım kalmış işlerinizi tamamlamak isteyebilirsiniz.

Yengeç Burcu Nisan 2020 Aşk Yorumu

Yengeç burcu olanlar ve yükselen burcu Yengeç olanlar 19 Nisan Güneş Boğa burcuna geçiş yapacak ve huzurlu bir aşk hayatı sizi bekliyor olacak. Özellikle uzun süreli ilişkisi olanlar ve bu ilişki içerisinde sorun yaşayanların kafalarında yer alan soru işaretleri netleşecek. Bu durumun sonunda ayrılık olsa bile fazlasıyla huzurlu olacaksınız. Yalnız olan Yengeç burçları ise Nisan ayında da yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Geçmişten gelen ilişkinin sıkıntılarını yeni yeni atlatıyorsunuz biraz daha zaman ihtiyacınız olabilir.

Yengeç Burcu Nisan 2020 Aile ve İlişkiler

Yengeç burcu olanlar ve yükselen burcu Yengeç olanlar 27 Nisan tarihinde Merkür Boğa burcuna geçiş yapacak ve aile içerisinde yer alan huzursuzlukları çözüme kavuşturabileceksiniz. Sorun sizden kaynaklı değil bu yüzden sizi dinlemek isteyecekler. Uzun zamandır görüşemediğiniz aile dostunuz varsa bu ay içerisinde onunla ilgili güzel bir haber alabilirsiniz. Arkadaşlarınızla hasret giderebileceğiniz bir ortam karşınıza çıkabilir. Evli olan bir arkadaşınızın hamile olduğu haberini alabilirsiniz.

Yengeç Burcu Nisan 2020 Sağlık ve Kariyer

Yengeç burcu olanlar ve yükselen burcu Yengeç olanlar iş hayatınızda bir çok yenilik sizi bekliyor olacak. Özellikle işi olmayanlar uzun zamandan beri iş arayanlar bu ay tam istediğiniz gibi bir iş bulabilirsiniz. Kariyeriniz için yapmış olduğunuz çalışmalar başkaları tarafından dikkat çekiyor ve emeklerinizin karşılığını alabileceksiniz. Haksızlığa uğradığınız bir konu vara gerçekler ortaya çıkacak. Kazalara açık olacağınız bir dönem olacak. Farkındalığınızı artırmalı olabildiğince dikkatli davranmalısınız.

loading...
Pinterestte Bizi Takip Et