Yengeç Burcu Ocak 2019 Yorumu

17.156

Karşına çıkan fırsatlar her zamankinden farklı olacak. Özellikle kazancında belirgin bir artış söz konusu. Bu yöndeki değerlendirmelerin oldukça isabetli. Seni anlamayan, saygı duymayan…

Yengeç Burcu Ocak 2019 Yorumu

YENGEÇ Burcu Ocak 2019’da dönüm noktası olabilecek olaylar yaşayabilirsin. Karşına çıkan fırsatlar her zamankinden farklı olacak. Özellikle kazancında belirgin bir artış söz konusu. Bu yöndeki değerlendirmelerin oldukça isabetli. Seni anlamayan, saygı duymayan insanlardan biraz daha uzaklaşıyorsun. Aynı zamanda fikirlere de açıksın. Tümüyle kendi doğrularını değil, önemsediğin insanları da dikkate alıyorsun. Arkadaş çevrenden ikiyüzlü birinin oynadığı oyunu görüp bozacaksın. Anne ve babana karşı daha anlayışlı ve duyarlısın. Ailedeki bazı ön yargıları kırıyor, birlikte hareket ediyorsunuz.

Yeni Ay ve Dolunay Yengeç Burcunu Nasıl Etkileyecek

6 Ocak 2019 Parçalı Güneş Tutulması etkisi ile eğitime ve bilgiye daha fazla önem veriyorsun. Yarım kalan ya da almak istediğin bir eğitim planı içine gireceksin. 21 Ocak 2019 Tam Ay Tutulması etkisiyle stratejik birkaç adım atıyorsun. Atacağın bu adımlardan uzun vadede başarı elde edeceksin. Bununla birlikte kimlerle iş birliği yaptığın son derece önemli. Sana zaman kaybettiren insanlardan uzaklaş.

Yengeç Burcu Ocak 2019 Aşk Yorumu

Yengeç Burcu aşk hayatı Ocak 2019’da çalışma ve günlük hayatına yenik düşebilir. Özelini bir süre ihmal edebilirsin. Çalışma hayatın ve günlük uğraşlardan arta kalan zamanda partnerinle geçirdiğin zamanlar sana yetmiyor. Yine en büyük desteği de onsan alıyorsun. Aranızdaki bağ daha da güçleniyor. Her geçen gün daha fazlasını istemek yerine sağlam bir birliktelik ve huzur arayışındasınız. Bekarsan sanal ilişkiler yaşama ihtimalin büyük. Ancak ciddi adımlar atmıyor, sorumluluk almak istemiyorsun.

Yengeç Burcu Ocak 2019 Aile ve İlişkiler

Ocak 2019’de Yengeç Burcu aile ve ilişkilerinde samimiyet var. Yeri geldiğinde sert tavrını ortaya koyuyorsun. Yakın çevreden ahlak timsali oynayanların ahlaksızlıklarını ortaya çıkaracaksın. Dürüstlüğe en çok ihtiyaç duyanların ikiyüzlülüğünü yüzlerine vuruyorsun. Yeteneklerini ve kazanımlarını ezip geçmelerine izin vermiyorsun. Senden hiç beklenmeyen tavırlar içine girebilirsin. Aileni ve sevdiklerini korumacı tutumun herkes tarafından takdir ediliyor.

Yengeç Burcu Ocak 2019 Sağlık

Yengeç Burcu Ocak 2019’da sağlığında kilo almaya veya vermeye meyillisin. Beslenme düzenini korkmakta zorlanabilirsin. Ayak üstü yemeler, öğün geçiştirmeler önce bedenini dolayısıyla sağlığını olumsuz yönde etkileyebilir. Takviye gıdalar işe yaramayabilir. Her şey yolunda giderken sağlık sorunları ile boğuşmak zorunda kalabilirsin. O nedenle sağlığını diğer uğraşların önünde tutman gerekiyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.