Yengeç Burcu Ocak 2021 Yorumu

Yengeç Burcu Ocak 2021 Yorumu

7 Ocak 2021 tarihinde Mars Boğa burcuna geçiş yapacak hayatınız daha da hareketlenecek ve geçmişte yapmak istediğiniz ama bir türlü fırsat bulamadığınız eğlence konularına odaklanacaksınız. Görüşemediğiniz arkadaşlarınız varsa onlarla daha sık iletişim halinde olacaksınız.

13 Ocak 2021 tarihinde Jüpiter gezegeni ve Uranüs gezegeni ile kare açı içerisinde olacak. Kendinize yeni bir etkinlik arayabilirsiniz, grup çalışmaları içerisinde bulunabilirsiniz. Motivasyonunuzu yükseltmek size iyi gelecektir.

Yeni Ay ve Dolunay Ocak Burcunu Nasıl Etkileyecek

13 Ocak 2021 saat 07.59 Oğlak burcunda Yeniay gerçekleşecek, her türlü ikili ilişkilerinizi ön planda olacak. Aşk hayatınızda sorunlar varsa bu sorunlara farklı bir bakış açısı getirmek isteyeceksiniz

28 Ocak saat 22.15 Aslan burcunda Dolunay gerçekleşecek, para ile ilgili kollarınıza daha çok odaklanacaksınız. Sosyal çevrenizi ilgilendiren konularda bazı aksaklıklar ortaya çıkabilir ve kendinizi istemediğiniz bir kavganın içerisinde bulabilirsiniz.

Yengeç Burcu Ocak 2021 Aşk Yorumu

8 Ocak 2021 tarihinde Venüs Oğlak burcuna geçiş yapacak bu sayede ilişkinizdeki sorunları ortadan kaldırmaya çalışacaksınız. Partnerinizle aranızda sorun yaratan konulara odaklanarak daha yapıcı bir ruh haline geleceksiniz.

İlişkisi olmayan Yengeç burçları ise Ocak ayının başına doğru girecek olduğunuz bir ortamda yeni bir ile tanışabilir ve ani bir şekilde ilişkiye başlayabilirsiniz. Bu ilişki size oldukça iyi gelecek ve uzun süredir aradığınız aşkı bulacaksınız. Aşk konularında şanslı olacaksınız.

Yengeç Burcu Ocak 2021 Aile ve İlişkiler

14 Ocak 2021 tarihinde Uranüs’ün sert açılarının yerine iyimser açıları gelecek. Sosyal çevrenizde ve arkadaşlık ilişkilerinde sorun yaşadığınız konular yavaş yavaş ortadan kalkacak. Yeni insanlarla tanışma fırsatı elde edeceksiniz. Bu sayede kendi vizyonunuzu geliştirebileceksiniz.

Kardeşleriniz varsa onların hayatlarına odaklanabilirsiniz. Maddi manevi sizden destek görmek isteyebilirler. Aile büyüklerinden birinde sağlık problemi varsa bununla ilgili olumlu bir gelişme yaşayacaksınız.

Yengeç Burcu Ocak 2021 Sağlık ve Kariyer

30 Ocak 2021 tarihinde Merkür Kova burcunda retro hareketine başlayacak. Bu sizin para ile ilgili kollarınızı ön plana taşıyacak. Borç almak gibi bir düşünceniz varsa bazı aksaklıklar ile karşılaşabilirsiniz. Ortaklıkla yönettiğiniz bir işiniz varsa maddiyatla alakalı geciken borç karşınıza çıkabilir.

Sağlık problemleriniz Ocak ayı içerisinde kendisini göstermeyecek bu yüzden daha rahat hareket edebileceksiniz. Uzun zamandır kullandığınız bir ilaç varsa sağlığınızın iyi gitmesi nedeniyle ilacı bırakma kararı alabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.