Kadınlar Duysun

Yengeç Burcu Ocak 2022 Burç Yorumu

23.12.2021
4.386
Yengeç Burcu Ocak 2022 Burç Yorumu

24 Ocak 2022 tarihinde Mars, Oğlak burcuna geçiş yapacak. İkili ilişkilerinizde ki iletişiminiz sayesinde aranızda soğukluk olan durumları toplayabilme fırsatı elde edebileceksiniz. Girişken tavrınız sayesinde yeni arkadaşlar edineceksiniz. Uzun süreli ilişkilerinizi derinden sarsan konuların üzerine yeni kararlar alabilirsiniz.

29 Ocak 2022 tarihinde Venüs, Oğlak’ta düzeliyor. Kendinize daha fazla zaman ayırmaya çalışmalısınız. Sağlığınızı olumsuz etkileyen konular yüzünden stresten olabildiğince uzak durmaya çalışacaksınız.

Yeni Ay ve Dolunay Yengeç Burcunu Nasıl Etkileyecek

2 Ocak 2022 tarihinde Oğlak Burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Yarım kalmış bir ilişki gündeminize gelebilir. Bu ilişkiye tekrar başladığınız için oldukça mutlu olacaksınız. Geçmişte ilişkiyi bitiren nedenlerin üzerine tekrar düşünmek isteyecek ve çözüm yolu bulmaya çalışacaksınız. İlişkide yer alan dinamikleri en başından değiştirmek isteyebilirsiniz.

18 Ocak 2022 Yengeç Burcunda Dolunay gerçekleşecek. Hayatınızda yeni başlangıçlar yapacağınız bir döneme adım atabilirsiniz. Çevrenize kendinizi ifade ederken zorlandığınız durumları sakin bir şekilde ele alabilirsiniz.

Yengeç Burcu Ocak 2022 Aşk Yorumu

23 Ocak 2022 tarihinde Venüs, Uranüs’le üçgen açı oluşturacak. Sevgilinizle veya eşinizle aranızda sorun olan konuları konuşmak isteyebilirsiniz. Geçmişten gelen sorunları çözmeye çalışacaksınız. Size yardımcı olmasını istediğiniz bir arkadaşınızla ilişkiniz hakkında konuşmak isteyebilirsiniz.

26 Ocak 2022 tarihinde Merkür, Oğlak’ta geri gidiyor. İlişkisi olmayanlar bu dönem içerisinde yeni bir ilişkiye başlamak isteyebilirsiniz. Geçmişte kalmış olan bir kişiyi tekrar hayatınıza alma konusunda yeni bir karar alabilirsiniz.

Yengeç Burcu Ocak 2022 Aile ve İlişkiler

2 Ocak 2022 tarihinde Merkür, Kova burcuna geçiş yapacak. Ortaklaşa yapılan bir iş ile ilgili sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Bütçe hesaplaması yapmanız gereken bir durumla karşılaşabilirsiniz. Psikolojisini yönetemeceğiniz yatırımlardan olabildiğince uzak durmaya çalışmalısınız.

18 Ocak 2022 tarihinde Uranüs düzeliyor. Sosyal çevrenizde hareketlenmeler ön plana çıkacak. Arkadaşlarınızla birlikte grup çalışmaları içerisinde yer almaya başlayacaksınız. Özgürlüğünüzü kaybetme gibi bir korkunuz varsa bununla ilgili yeni atılımlarda bulunmaya çalışabilirsiniz.

Yengeç Burcu Ocak 2022 Para ve Kariyer

12 Ocak 2022 tarihinde Merkür, Uranüs’le kare açı oluşturacak. Parayla ilgili bazı karışıklıklar yüzünden tahmin etmediğiniz olaylarla karşılaşabilirsiniz. Hesabınızda yer akmayan harcamalar yapmamaya çalışmalısınız. Ödenmesi gereken borçları tekrar yapılandırmak isteyebilirsiniz.

14 Ocak 2022 tarihinde Merkür, Kova’da geri gidiyor. Maddi süreçlerin canınızı daha fazla sıkmamasını isteyeceksiniz. Parasal durumunuzla ilgili alacak olduğunuz kararlarda tersliklerle karşılaşabilirsiniz. Hesaplarınızı kontrol etmeli, parayla ilgili durumlarda daha tedbirli olmalısınız.


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.