Yengeç Burcu Şubat 2021 Yorumu

Yengeç Burcu Şubat 2021 Yorumu

25 Şubat 2021’de Venüs Balık burcuna geçiş yapacak ve 21 Mart 2021’e kadar orada kalacak. Sezgilerinize her zamankinden daha çok güvenmeniz gereken bir zamana adım atıyorsunuz. Geçmişte canınızı sıkan konuları tekrar ele alma cesareti gösterebileceksiniz ve bu durum sizi psikolojik olarak rahatlatacak. İkili ilişkiler alanında şanslı bir ay yaşayacaksınız ve bu sayede küs olduğunuz kişilerle barışacaksınız. Empati kurabilen bir yapıya sahip olduğunuz için çevrenizdeki sorunları hemen halledebiliyorsunuz.

Yeni Ay ve Dolunay Yengeç Burcunu Nasıl Etkileyecek

11 Şubat 2021 tarihinde Kova burcunda Yeniay, maddi konular ile ilgili sorunlarınız yavaş yavaş ortadan kalkmaya başlayacak. Ortaklıklı işleriniz varsa veya böyle bir iş kurmayı düşünüyorsanız bununla ilgili olumlu bir gelişme yaşayabilirsiniz.

27 Şubat 2021 tarihinde Başak burcunda Dolunay, iş hayatınızdan ve evinizin içerisinde ki yoğun tempodan uzaklaşmak için kısa süreli de olsa bir tatile çıkmak isteyebilirsiniz. Tatil semtinde oturan bir arkadaşınız veya akrabanız varsa onun yanına gitme planı kuracaksınız.

Yengeç Burcu Şubat 2021 Aşk Yorumu

23 Şubat 2021’de Mars ve Plüton üçgen açı içerisinde olacak. Partnerinize daha çok zaman ayırabileceksiniz ve ilişkiniz açısından oldukça olumlu bir süreç sizinle olacak. Sorun yaşadığınız konuları açık bir şekilde konuşma kararı alabilirsiniz. Kendinizi ifade etmeniz partnerinizi de cesaretlendirecektir. İlişkisi olmayan Yengeç burçları ise Şubat ayının başlarında hayatınıza yeni birini dahil etmek isteyeceksiniz. İlişkilere karşı karamsarlığınız yok olacak ve sizi mutlu eden bir kişi bulabileceksiniz.

Yengeç Burcu Şubat 2021 Aile ve İlişkiler

1 Şubat 2021’de Venüs Kova burcuna geçiş yapacak ve 25 Şubat 2021’e kadar orada kalacak. Yakın çevrenizden ve ailenizden bu süre içerisinde her konuda destek göreceksiniz. Hayatınızda değişim yaratmak istediğiniz konular hakkında da farklı fikirler sunabilirler. Maddi açıdan kendinizi sıkıntıda hissetmeyeceksiniz. Ödenmesi gereken bir borcunuzu çevreniz sayesinde rahatlıkla ödeyeceksiniz.

7 Şubat 2021’de Satürn ve Uranüs kare açı içerisinde olacak. Arkadaşlık ilişkilerinizde yenilikler ortaya çıkacak. Farklı çevrelere edinebilir ve keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.

Yengeç Burcu Şubat 2021 Sağlık ve Kariyer

5 Şubat 2021’de Venüs ve Satürn birleşim içerisinde olacaklar. İşiniz ile alakalı yatırım yapma düşünceniz varsa biraz daha dikkatli olmaya çalışın. Kariyeriniz için ve hayat standardınız için farklı iş sorumlulukları üstlenmek zorunda kalabilirsiniz.

6 Şubat 2021’de ise Venüs ve Uranüs kare açı içerisinde olacak. Parayla ilgili kaynaklara dikkat etmeniz gerekiyor sizi dolandırmak isteyen kişilerle karşılaşabilirsiniz. Sağlığınız açısından sizi değiştirecek olan dönüm noktası yaşayacaksınız.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.