Yengeç Burcu Şubat 2023 Yorumu

Yengeç Burcu Şubat 2023 Yorumu

İlişkiler ile ilgili konular sizin için oldukça önemli bir noktada olmaya başlayacak. İlişkinin dışında sorunları da halletmiş olarak yeni bir aya başlayacaksınız. Maddi Anlamda ki olaylar sizin için önemli olmaya başlayacak. Eğitime, eğlenceye ve hobilere ekstra para harcayabilirsiniz. Bu yüzden biraz daha dikkat etmeye çalışmalısınız. Beklenmedik harcamalar gelir – gider dengenizi sarsabilir. Aileyle alakalı konulara daha fazla ertelememeye çalışmalısınız.

Yeni Ay ve Dolunay Yengeç Burcunu Nasıl Etkileyecek

5 Şubat 2023 tarihinde Aslan burcunda Dolunay gerçekleşecek. Parayla alakalı durumları düzenlemeniz gerekebilir. Elinize bu dönem içerisinde bir miktar para geçecek ve bu parayla ödenmesi gereken borçları kısa süre içerisinde kapatacaksınız. İlişkilerinizi düzende tutmak öncelikleriniz arasında yer almaya başlayabilir. Anlaşmazlıklar var ise bunları gidermeye çalışacaksınız.

20 Şubat 2023 tarihinde Balık burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Geleceğe dair atacak olduğunuz adımlar hızlanmaya başlayacak. Eğitim, yurtdışı ve seyahat alakalı bağlantılarda yenilikler karşınıza çıkabilir. Yabancılarla yeni iş ortaklıkları yapabilirsiniz.

Yengeç Burcu Şubat 2023 Aşk Yorumu

10 Şubat 2023 tarihinde Merkür ve Plüton, Oğlak burcunda kavuşacak. Partnerinizle hayatınıza yönelik yeni kararlar alabilirsiniz. Parayla ilgili durumlarda yaşadığınız sıkıntıları birlikte aşma kararı alacaksınız. İlişkide sizi zorlayan durumları sakin bir şekilde ele almak isteyeceksiniz.

20 Şubat 2023 tarihinde Venüs, Koç burcuna geçiş yapacak. İlişkisi olmayanlar Şubat ayında yeni bir ilişkiye adım atabilirsiniz. Bu ilişki size iyi gelmeye başlayacak. Kendinizi her anlamda iyi hissedeceksiniz.

Yengeç Burcu Şubat 2023 Aile ve İlişkiler

16 Şubat 2023 tarihinde Güneş ve Satürn, Kova burcunda kavuşacak. Aile içerisinde sizi kaosa sürükleyen durumlar varsa bunları sakin bir şekilde halledeceksiniz. Kardeşlerinizle aranızın açılmasını isteyek kişileri hayatınızdan uzaklaştıracaksınız.

11 Şubat 2023 tarihinde Merkür, Kova burcuna geçiş yapacak. Arkadaşlarınızla birlikte yeni planlamalar yapabilirsiniz. Farklı yerler görmek isteyecek, yeni anılar biriktireceksiniz. Duygusal anlamda size ağır gelen bir konuyu etraflıca konuşmak isteyeceksiniz.

Yengeç Burcu Şubat 2023 Para ve Kariyer

15 Şubat 2023 tarihinde Venüs ve Neptün, Balık burcunda kavuşacak. Parayla ilgili sıkıntılarınız varsa bunları ortadan kaldırmak isteyeceksiniz. Birikim yapma gibi bir düşünceniz var ise bunu bir an önce hayata geçirmelisiniz. Aksi halde ileride biraz daha zorlanabilirsiniz.

19 Şubat 2023 tarihinde Güneş, Balık burcuna geçiş yapacak. Eğitim ve kariyer ile ilgili konular için ekstra para harcayabilirsiniz. İş hayatınızı geliştirmek için kendinizi zorlayabilirsiniz. Duygusallığı işten uzaklaştırmaya çalışmalısınız.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.