Yengeç Burcu Temmuz 2019 Aylık Yorumu

17.352

YENGEÇ Burcu Temmuz 2019’da, doğum gününüz olduğu için bu ay önemli etkiler alacaksınız. Bu dönem yenilikler ile baş başa olacaksınız.

Yengeç Burcu Temmuz 2019 Aylık Yorumu

Gerek iş hayatınızda gerekse özel hayatınızda bambaşka bir evreye doğru ilerleyeceksiniz. Fakat bu ay sizin için biraz riskli olduğu için çok büyük adımlar atmamaya dikkat etmelisiniz. Kafanızda oluşan büyük girişimleri biraz erteleyebilir ve kendinize zaman tanıyabilirsiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Yengeç Burcunu Nasıl Etkiliyor

2 Temmuz’da Yengeç burcunda yeniay ile beraber güneş tutulmasının meydana gelmesi ile birlikte eski yaşantını ve sorunlarını düşünecek ve hayatınızı yenileme kararı alacaksınız. Bazı konularda hızlanmaya geçebilirsiniz.

17 Temmuzda ise Oğlak burcunda dolunay ile beraber ay tutulması meydana gelecek. Bu dönemde biraz daha duygusallaşabilirsiniz. Almanız gereken kararları u duygusallıkla alabilir ve sonrasında biraz pişman olabilirsiniz.

Yengeç Burcu Temmuz 2019 Aşk Yorumu

YENGEÇ Burcu Aşk Hayatı Temmuz 2019’da aşk hayatınıza çok dikkat etmeniz gerekecek. Sevgiliniz veya eşiniz ile aranızda bazı problemler ortaya çıkabilir. Aranızda çözemediğiniz sorunlar karşısında bir sonuca ulaşmak isteyebilirsiniz.

Kendi hayatınıza dair almak istediğiniz kararlar doğrultusunda partnerinizin bunlara engel olduğunu düşünebilirsiniz. Bu yüzden bir ayrılık düşüncesi içerisinde olmaya çok yakınsınız.

Yengeç Burcu Temmuz 2019 Aile ve İlişkiler

YENGEÇ Burcu Temmuz 2019, kendinizi iyi hissettiğiniz yakınlarınızın yanında bulunacaksınız. Size keyif veren güzel görüşmeler sağlayacak ve geçmişten gelen bir takım tatsız sorunların ortadan kalkmasına yardımcı olacaksınız.

Kardeşiniz veya bir başka yakınınız sizinle mühim bir derdini paylaşacak. Bu paylaşımın ardından aslında onunla ne kadar yakın olduğunuzu anlayacak ve kendinizi ait hissetme durumu yaşayacaksınız. Aile içerisinde bir mal varlığının size geçmesi durumu söz konusu olabilir.

Anne veya babanız sizden bir iyilik isteyecek ve siz fark etmeden aslında sizin bunu ne kadar hak edip etmediğinizi çözmeye çalışacaklar.

Yengeç Burcu Temmuz 2019 Sağlık

Temmuz 2019’da YENGEÇ Burcu sağlığına ve dış görünüşüne daha dikkat edeceğin bir döneme giriyorsun.

Mevcut olan sağlık problemleriniz var ise önlemini almak için birkaç doktora gidebilirsiniz. Size iyi gelecek bir etkinlik veya aktivitede bulunarak dış görünüşünüzü değiştirme isteyebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.