Kadınlar Duysun

Yengeç Burcu Temmuz 2021 Yorumu

29.06.2021
3.161
Yengeç Burcu Temmuz 2021 Yorumu

11 Temmuz 2021 tarihinde Merkür Yengeç burcuna geçiş yapacak. Bu dönemde beklemediğiniz masraflarla karşılaşabilirsiniz. Ani gelişmeler sizinle olacak ve evinizin içinde küçük kazalar yaşayabilirsiniz.

28 Temmuz 2021 tarihinde Merkür Aslan burcuna geçiş yapacak. Para durumlarınızı toparlamak için yeni bir iş arayışına girebilirsiniz. Özellikle bu dönemde daha çok çalışacak ve hesaplarınızı gözden geçireceksiniz. Harcamalarınızı ve gelen para arasındaki denklemi yapmakta biraz zorluk çekebilirsiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Yengeç Burcunu Nasıl Etkileyecek

10 Temmuz 2021 tarihinde Yengeç burcunda Yeniay yaşanacak. Hayatınız ile ilgili yeni başlangıçlar gündeminizde olacak. Farkındalığınız artacak ve ne istediğinizi tam anlamıyla bileceksiniz. Sağlığınız ile ilgili sizi olumsuz etkileyen etkenleri de hayatınızdan uzaklaştırmaya çalışacaksınız.

24 Temmuz 2021 tarihinde Kova burcunda Dolunay gerçekleşecek. Maddi anlamda çevrenizdeki insanlara da yardımcı olmak isteyebilirsiniz. Alacak olduğunuz borçlar varsa bu konuda şanslı olacaksınız kısa süre içerisinde temin edebileceksiniz.

Yengeç Burcu Temmuz 2021 Aşk Yorumu

29 Temmuz 2021 tarihinde Mars Başak burcuna geçiş yapacak. Duygusal anlamda kendinizi bu dönemde fazla yoğun hissedebilirsiniz. Partnerinizle aranızda olan sorunları gözden geçirecek ve duygusal patlamalar yaşayacaksınız. geçmişten gelen bir sorun var ise bunu çözmek isteyeceksiniz. İlişkide zaman zaman kıskançlıklar da ön plana çıkabilir. İlişkiniz yok ise gidecek olduğunuz bir seyahatte yeni bir ile tanışabilir ve kısa süre içerisinde de yeni bir ilişkiye yelken açabilirsiniz.

Yengeç Burcu Temmuz 2021 Aile ve İlişkiler

22 Temmuz 2021 tarihinde Venüs Başak burcuna geçiş yapacak. Evinizin içerisinde vakit geçireceksiniz ve ailenizle olmayı tercih edeceksiniz. Ailenizin sorunları ile ilgilenebilir ve onların para ile ilgili konularını da destekleyebilirsiniz. Ailenizle birlikte çıkmak İstediğiniz bir tatil var ise bunu da gerçekleştirebilirsiniz.

28 Temmuz 2021 tarihinde Jüpiter Kova burcunda retroya başlayacak. Arkadaşlarınızla yapacak olduğunuz planlarda aksaklıklar ile karşılaşabilirsiniz. Bu yüzden detaylı bir şekilde düşünmeli ve tercihlerinizi bu detaylara göre yapmalısınız.

Yengeç Burcu Temmuz 2021 Para ve Kariyer

2 Temmuz 2021 tarihinde Mars ve Uranüs kare açı oluşturacak. Maddi durumunuzda sarsıntı yaşmamak için biraz daha idareli davranmaya çalışacaksınız. Kendinize almak istediğiniz bir eşya var ise bunu alabilirsiniz.

12 Temmuz 2021 tarihinde Venüs ve Mars birleşim içerisinde olacak. İş hayatınızla ilgili önemli kararlar alma evresine girebilirsiniz. Yeni alacak olduğunuz iş tavsiyeleri sayesinde de yaratıcı yatırımlar yapacaksınız. Kariyerinizde sizi endişelendiren konuları da baştan değerlendirebilirsiniz.


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.