Kadınlar Duysun

Yengeç Burcu Temmuz 2022 Yorumu

28.06.2022
1.909
Yengeç Burcu Temmuz 2022 Yorumu

5 Temmuz Merkür Yengeç burcuna geçiş yapacak. Bu süreç içerisinde oldukça açık sözlü olacaksınız. Öğrenmeye açık olduğunuz bir dönem içerisine gireceksiniz. Kendinizi iyi bir şekilde aktarmanın yollarını arayacaksınız. İletişim konusunda kendinize giderek güvenmeye başlayacaksınız. Duygusal anlamda yaşamış olduğunuz zor olaylar yüzünden kendinize gereksiz yere yüklenmeyin.

Yeni Ay ve Dolunay Yengeç Burcunu Nasıl Etkileyecek

13 Temmuz Oğlak Burcunda Dolunay gerçekleşecek. İlişkinizde ciddi olmayan durumların üzerine düşünmek isteyebilirsiniz. Evlilik veya söz gibi durumlar varsa bu aşamaları hızlandırmak isteyeceksiniz. Ortaklaşa yürütülen işlerde yeni anlaşmalar yapabilirsiniz.

28 Temmuz Aslan burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Kariyerinizde yükseliş yaşayacağınız bir sürece adım atıyorsunuz. İş ve parayla ilgili yenilikler yapmak isteyeceksiniz.

Yengeç Burcu Temmuz 2022 Aşk Yorumu

18 Temmuz Venüs Yengeç burcuna geçiş yapacak. İlişkide kendinizi daha iyi hissetmeye başlayacaksınız. Uyumlu tavırlarınız sayesinde partnerinizle aranızı düzeltmeye çalışacaksınız. Partnerinizin sorunlarıyla ilgilenmek isteyebilirsiniz.

22 Temmuz Güneş Aslan burcuna geçiş yapacak. İlişkisi olmayanlar ise bu süreç içeriside kendinize olan güveniniz giderek artmaya başlayacak. Yeni bir ilişkiye başlamak için kendinizi hazır hissedeceksiniz.

Yengeç Burcu Temmuz 2022 Aile ve İlişkiler

5 Temmuz Mars Boğa burcuna geçiş yapacak. Sosyal hayatınız giderek hareketlenmeye başlayacak. Sevdiğiniz kişilerle birlikte zaman geçirmek sorunlarınızdan uzak olmanıza yardımcı olabilir. Grup çalışmaları içerisine dahil olabilirsiniz.

27 Temmuz Uranüs Kuzey Ay Düğümü ile kavuşumda olacak. Farklı insanlar tanıyabilir, bu insanlarla zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Sizin gibi düşünen kişilerle daha fazla ilgilenmek sizi tatmin edecek. Arkadaş çevrenizle birlikte yeni işlere adım atabilirsiniz.

Yengeç Burcu Temmuz 2022 Para ve Kariyer

19 Temmuz Merkür Aslan burcuna geçiş yapacak. Maddi anlamda olan planlarınızı gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Hesaplarınızı gözden geçirecek, gerekli olan ne varsa bunları tamamlamak isteyeceksiniz. Bütçe planlaması yapmadan işlerin başına geçmeyin.

28 Temmuz Jüpiter retro hareketine başlayacak. Kariyerinizde yapacak olduğunuz değişikleri gözden geçirmelisiniz. İş hayatınızda yaşanan gecikmeler varsa bunları bir an önce halletmeye odaklanın.


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.