Yengeç Burcu Temmuz Ayı Aşk Hayatı

17.051
Yengeç Burcu Temmuz Ayı Aşk Hayatı

Yengeç Burcu aşk hayatı 2016 Temmuz’da hareketli ve kontrolü dışında. Kendinizi bu duruma hazır ve alışık hissetmeyeceksiniz. Sezgileriniz son derece yüksek ve tüm gözler üzerinizde. Temmuz ayı içinde aşk konusunda bazı günler yüreğinizin sesini dinlerken, bazı günler mantığınızı devreye sokup geri adım atıyorsunuz. Partneri olan yengeçler için tam olarak uyumu yakaladıkları zamanlar söz konusu. Partnerinizin size olan sevgisini derinden hissedeceksiniz. Güzel ve romantik zamanlar yaşayacak, sabahlara kadar birlikte keyifli sohbetler edeceksiniz. Duygularınızı mantığınızla dengeliyor, çok çekici bir hal alıyorsunuz. Üstelik bu yönünüzü kullanmayı da çok iyi biliyorsunuz.

Yengeç Burcu aşk uyumu konusunda son derece iyi. Partneri olan ikizler genelde uzun ilişkilere imza atarken, olmayanlar emin olmadıkları ilişkilere başlamamayı tercih ediyorlar. Temmuz ayındaki aşk uyumunuz normal zamana göre daha yüksek. En iyi uyum sağlayacağınız burç terazi olurken, anlaşamayacağınız burçlar arasında boğa ve akrep yer alıyor. Bu ay, özgüven kaybı yaşamanıza sebep olabilecek insanlardan uzak duruyorsunuz. Aşk hayatınız konusunda tam bir toparlanma içine girdiniz ve ilerlemek istediğiniz yollar daha net şekillendi. İlişkisinde ciddi olan yengeçler Temmuz ayı sonuna doğru resmi bir birlikteliğe adım atabilirler.

Yengeç Burcu aşk günlük yaşamında romantik takılan, duygularından bir an bile vazgeçmeyen bir yapıdadır. Yüksek enerjiniz ile bu ay ortasında aşkta zirveye tırmanıyorsunuz. Hiç tatmadığınız duyguları yaşayabilir, sevdiğiniz insanla birlikte farklı çılgınlıklara imza atabilirsiniz. Ay boyunca karşı konulmaz etkileyiciliğiniz ile tüm gözler üzerinizde ve size olan talep çok fazla olacak. Partnerinizle olan aşk uyumunuzun bozulmasını istemiyorsanız, gereksiz kıskançlıklara neden olabilecek davranışlardan kaçınmalısınız.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.