Yengeç Burcu Temmuz Ayı Yorumu

24.975
Yengeç Burcu Temmuz Ayı Yorumu

Yengeç Burcu 2016 Temmuz iş hayatında diğer aylara oranla daha büyük başarı sağlıyor. Emeklerinizin karşılığınız fazlasıyla alacağınız, maddi imkanlarınızın beklemediğiniz oranda artacağı bir ay sizleri bekliyor. Çizdiğiniz yol, ekip arkadaşlarınız, size destek olan büyükleriniz ve partneri olanların yaşadığı derin maneviyat, yengeç burcuna başarı yolunu açan en büyük etkenlerden. Başarılarınız iz bırakıyor ve sağlamlık kazanıyor. Bilgileriniz artıyor. Düşünce yapınız, pratik zekanız ve farkındalığınızla yeni hedeflere doğru yol alıyorsunuz. Temmuz ayında işleriniz konusunda eskiye oranla daha az yorgunluk ve sorumluluk hissedeceksiniz. Bu ay karşınıza çıkan büyük gibi görünmeyen ama oldukça büyük olan bir fırsatı mutlaka değerlendirmeye alın.

Temmuz 2016 Yengeç Burcu aşk hayatı fazlasıyla sezgisel davranışlar sergiliyor. Hisleriniz kuvvetli, enerjiniz yüksek ve etkili. Karşı cinsin ne istediğini anlayabiliyor ve o doğrultuda hareket ediyorsunuz. Bu da sizi çekici, karşı konulmaz ve değerli yapıyor. Özel hayatınızın renklendiğine, ufak temasların yaşanacağı ortamların farklılığına şahit olacaksınız. Bu durum partneri olanlar için sorun teşkil edebilir. Partneriniz sizi kontrol altında tutmak isterken, kendinizi istemediğiniz tartışmalar içinde bulabilirsiniz. Güven problemi yaşamamak için, kendinizi ifade etmeli, akışına bırakmalı ve daha anlayışlı olmalısınız. İlişkisi olmayan yengeçler aşk hayatı konusunda çok şanslı bir dönemden geçiyor. Dilediğiniz şekilde yön verebileceğiniz aşklar sizi bekliyor.

Yengeç Burcu eğitim alanında kendini daha da toparladı diyebiliriz. Önceki aylara nazaran daha bilgi içerikli konulara yöneliyorsunuz. Dil eğitimi konusunda kendinizi aştınız ve daha farklı dillere yöneliyorsunuz. Farklı kültürlere merak sarmış olmanız sizi bilgi yoğunluğuna ve yeni şeyler öğrenmeye itiyor.

Yengeç Burcu sağlığı konusunda daha dikkatli davranıyor. Artan sıcaklar sizi fazlasıyla bunaltıyor. Yapay soğutucular ise hiç hoşunuza gitmiyor. Bu nedenle gün içinde dinlenip, gece çalışmayı tercih edenlerdensiniz. İşlerinizi bu yönde ilerletmeye çalışacaksınız. Sporunuzu ihmal etmeyin ve düzenli uyumaya çalışın.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.