Yengeç Burcu Yaz Yorumu

28.255
Yengeç Burcu Yaz Yorumu

Yengeç burcu 2016 yaz aylarında, önceki yıllara oranla fazla zorlanmıyor. Size dönük fırsatlarla karşılaşıyor ve yaşamınıza dilediğiniz şekilde yön verebiliyorsunuz. Dikkat etmeniz gereken noktalarla birlikte, kendinizi mutlu ve iyi hissedeceğiniz güzel bir yaz sizi bekliyor

Yengeç burcu 21 Mayıs-21 Haziran 2016 tarihleri arasında yaşayacağı gelişmelerle şaşkına dönebilir. Hem iş, hem de özel hayatınızda yaşayabileceğiniz fırsatlar ve sürprizler kendinize olan güveninizi artırıyor. 2016 yılı başlarında hissetmeye başladığınız olumlu süreç tüm hızıyla ilerliyor. Yapmanız gereken şey, her alanda acele kararlar vermemek olmalı. Kazancınız git gide yükseliyor. Önemli kazançlar elde edebilirsiniz. Bununla birlikte harcamalarınızı abartmazsanız, güzel yatırımlar yapabilir, geleceğinizle ilgili önemli adımlar atabilirsiniz.

Yengeç burcu 21 Haziran-21 Temmuz 2016’da kariyer alanında ilerlemeye devam ediyor. Bu ay içinde hem zor, hem de kolay işler çıkıyor karşınıza. Üstesinden gelemeyeceğiniz iş olmamasına rağmen, zamansızlık ve yetişememek duygusu sizi zorlayan tek şey oluyor. Bu yıl olgunlaştığınızı ve değiştiğinizi hissediyorsunuz. Sorumluluklarınızı bilerek hareket etmenin haklı gururu var üzerinizde. Sizi zorlayan insanları eskisi kadar takmıyorsunuz kafaya. İhtiyacınız olan tek şey içinizde aşkın beslenmesi. Yengeç burcu aşk hayatı da dengede ilerliyor. Gerçekten sevildiğinizi hissedeceğiniz anlar yaşayabilir, romantizmi en üst seviyelere taşıyabilirsiniz.

Yengeç burcu 21 Temmuz-21 Ağustos 2016 tarihlerinde daha duygusal. Bu ay içinde güzel arkadaş ortamları, sohbetler ve eskilerden açılan konular sizi efkarlandırabilir. Süregelen ilişkisi olanlar tutkulu zamanlar geçiriyor, ilişkisi olmayanlar ise bol bol sosyalleşiyor. Yengeç burcu eğitim alanında da yeniliğe gitmek istiyor. Yeni sezonda, işinize katkısı olması açısından ve diğer nedenlerden yeni bir meslek dalı ile ilgilenerek, okulunu okumayı düşünebilirsiniz. Sağlığınız yerinde fakat zaman bulamamak ve kendinize vakit ayıramamak sizi dönem dönem strese sokabilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.