Yeni Ay Burçlara Muhteşem Fırsatlar Sunuyor

130.786
Yeni Ay Burçlara Muhteşem Fırsatlar Sunuyor

1 Ekim 2016 Yeni ay saat 03:13’te Terazi Burcu’nun 08°’sinde gerçekleşiyor. Yeni ay beraberinde bereket ve şans getiriyor. Burçların motivasyonu yeni ay ile birlikte artıyor. Sanatsal faaliyetler artıyor. İlişkiler iyi yönde şekil alıyor. Para kaynakları hem bireysel olarak, hem de toplumsal açıdan yükseliyor.

Yeni ay burçlara Ekim ayı boyunca aşk sunuyor. Terazide gerçekleşecek olan yeni ay Terazi burcu özelliklerine bürünüyor. Uzun süredir aşık olamayanların bu ay aşkı bulma ihtimali oldukça yüksek. Bu durumu sağlayan şey ise Jüpiter’in Terazideki açısı. Jüpiter Terazi Burcunda tam 13 boyunca seyredecek. Birlikteliğinde sorun yaşayanlar yeni ayla birlikte huzura kavuşuyor. Ekim ayında hamile kalmak isteyenler bunu gönül rahatlığı ile gerçekleştirebilirler. İlişkisini ciddiyete taşımak isteyenler tarihi öne alabilirler. Burçların tümü olumsuz şekilde biten ilişkilerin gölgesinden kurtuluyor. Enerjiler pozitif yönde ilerliyor ve bakış açıları ileriye yönelik olarak değişiyor. Kişilere anlayış ve güven kazandıracak olan yeni ay oluşumu sosyal hayatı canlandırıyor. Sonuç olarak Ekim ayı hem hareketli, hem de bereketli bir süreç oluyor.

Yeni Ayın Burçlara Etkisi 2016

Yeni ayın kariyer ve eğitim üzerine etkileri de olumlu seyrediyor. Bağlantılar en güçlü halini alıyor. Ülke olarak da yurt dışı uzantıları güçleniyor. Rafa kalkmış projeler can buluyor. Ortak iş yapanlar yeni ayla birlikte sağlam işlere imza atıyorlar. Uzlaşmacı bir havada geçecek olan Ekim ayı içinde, üstlere fikir beyan etmek ve talepte bulunmak yerinde olacaktır. Zam ve terfi beklentisi içinde olanların beklentileri büyük oranda karşılanıyor. Eğitim hayatına önem verenler bu dönemi iyi değerlendirmeliler. Çünkü yeni ay eğitim konumuna da sürpriz fırsatlar sunuyor.

Yeni Ayın Burçlara Etkisi

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.