Yeni Yıl’ın İlk Yeni Ayı Burçları Nasıl Etkileyecek

71.508
Yeni Yıl’ın İlk Yeni Ayı Burçları Nasıl Etkileyecek

2 gün sonra Yeni Ay oluşuyor! 10 Ocak Pazar saat 03:30’da meydana gelecek olan yeni ay Oğlak Burcu’nda! Oğlak burcunun 19. boyutunda meydana gelecek olan Yeni Ay, hayatlarında birçok şeyi değiştirebilir. 2016 senesinin ilk oluşumu olan Yeni Ay, Pluton gezegeniyle işbirliği içinde. Bu nedenle bu yılki ilk Yeni Aya Plutonay dedik.

Yıldız haritasındaki oluşumları doğru analiz etmek ve yorumlamak astrolojide son derece önemlidir. Pazar günü meydana gelecek olan Yeni Ay, Oğlak Burcu’nu tamamıyla etkisi altına alacak. Peki semboller bize neler anlatıyor? Yeni Ay oluşumunda Oğlak Burcu’na denk gelen ve astrolojide onları temsil eden sembollerden bahsedecek olursak.

Astrolojide, Oğlak Burcu’nu iş hayatında temsil eden semboller arasında; Devlet daireleri, mimarlık ofisleri, yöneticilik ve organizasyon, sağlık sistemi, adliye sarayı, askeri yönetim, rehberlik ve psikolojik danışmanlık, tarih öncesi devir araştırma ve antika, bilim ve teknoloji, estetik, idari sektörler, bankacılık ve parti başkanlığı yer almaktadır. Tema olarak Oğlak Burcu’nda beceri, azim, yüksek tempo, iş yaşamı, ödün, kaideler, titizlik ve sıkı düzen yer alır.

Oğlak Burcu’nda doğanlar bu Yeni Ay döneminde, üzerinde çalıştıkları işe odaklanmalıdırlar. Gözden geçirilmesi gereken tüm işlerini gözden geçirmeli, askıda kalan durumları çözümlemeye çalışmalılar. İşi olmayan ve iş arayan Oğlaklar, Yeni Ayla birlikte iyi fırsatlar ve şanslar yakalıyorlar. Bu dönemde önlerine gelen yeni teklifleri değerlendirebilir ve para kazanmaya başlayabilirler. İyi yönde değerlendirilebilirse, borcu olanlar borçlarından kurtulabilir, olmayanlar geleceğe dair büyük yatırımlar yapabilirler. Konsantre olunması ve hedefe odaklanılması gereken son derece önemli bir dönem. Bu süre içinde kişisel bazda iş yaşamlarını ön plana alanlar, hayatlarının diğer bölümlerinde de uzun vadede büyük şanslar yakalayabilirler. Oğlak Burcu’nda oluşan Yeni Ay bu yıl, özellikle iş hayatı konusunda onları fazlasıyla destekliyor. Bu, Oğlak’lar için büyük getirileri olan iyi bir süreç olacak. Mutlaka değerlendirilmeli.

YENİ AYIN BURCUNUZU NASIL ETKİLEYECEĞİNİ ÖĞRENMEK İÇİN AŞAĞIDAKİ RESİMLERDEN BURCUNUZU SEÇEBİLİRSİNİZ

 

ETİKETLER: ,
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.