Yulaf Kürü İle Yüzdeki Tüylerden Kurtulma

104.377
Yulaf Kürü İle Yüzdeki Tüylerden Kurtulma

İstenmeyen tüyler, her zaman için hassasiyet isteyen bir konudur. Ancak söz konusu olan yüz ise; bu önem daha da artmaktadır. Ne kadar sivilcesiz ve pürüzsüz bir cildiniz olsa da, makyaj konusunda gerçekten başarılı da olsanız, yüzdeki tüylerle istediğiniz bakımlı ve güzel görünüşe sahip olmanız mümkün olmayacaktır. Bu nedenle mutlaka önceliğiniz istenmeyen tüyler olmalı.

Yüzdeki Tüyler İçin Doğal Çözüm Önerileri

Yüzdeki tüylerden kurtulmak için pek çok kadın lazer ya da iğneli epilasyonu tercih etmektedir. Bu yöntemler, her ne kadar başarılı sonuçlar veriyor olsa da fiyatlarının son derece yüksek olduğu bilinmekte. Ayrıca, ilerde yaşanabilecek hamilelik durumunda, tüylerin tekrar çıkma ihtimali de bulunmakta. Bu nedenle pek çok kadın, seçimini doğal yöntemlerden yana kullanmakta. Önemli olan, bu yöntemleri uygularken, bilinçli hareket etmek. Her duyduğunuz çözümü uygulamak yerine, yüzünüze uygulayacağınız kürdeki her maddenin etkisini tek tek inceleyin ve araştırın.

Yüzdeki Tüylerden Nasıl Kurtuluruz?

Yüzdeki tüyler için doğal çözüm arayanların, pek bilmediği bir yöntem olan dolunay dönemindeki epilasyon aslında son derece etkilidir. Yapmanız gereken dolunayın hangi güne denk geldiğini öğrenmek ve epilasyon işlerinizi mümkün oldukça o gün içerisinde gerçekleştirmek. Çok daha iyi sonuçlar almak için güneş takvimini daha yakından takip edebilirsiniz. Ancak her zaman için bu takvimin ayrıntılarına ulaşamayacağınızdan dolayı, düzenli olarak dolunayı takip etmek daha kolay olacaktır.

Yüzdeki Tüyler İçin Yulaf Kürü

Yüzdeki tüylerden nasıl kurtuluruz? Diye soranlar için yüzdeki tüyler için doğal çözümler arasındaki en iyilerinden birisinin yulaf kürü olduğu söylenebilir.
Yulaf kürü, yalnızca yüzdeki tüylerden kurtulmanızı sağlamaz. Aynı zamanda peeling etkisi yaparak ölü hücreleri cildinizden uzaklaştırırken, varsa sivilce ve siyah nokta problemlerinizi de çözüm olur.
Yulaf kürünü hazırlamak son derece basittir. 1 yemek kaşığı dolusu yulafın üzerine, 2 yemek kaşığı limon ve 2 yemek kaşığı bal ilave ettikten sonra, iyice karıştırmalı ve yüzünüze uygulamalısınız. 15-30 dakika arasında bekletip, güvence ovarak ılık su ile yıkamalısınız.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.