Zayıf Gösteren Saç Modelleri

54.869
Zayıf Gösteren Saç Modelleri

Yeni bir diyete başladınız, herşey iyi gidiyor. Yakın zamanda kilolarınızdan kurtulacaksınız ama bu sırada yüzünüzün daha zayıf gözükmesini mi istiyorsunuz ? Belki de hiç kilo probleminiz yok ama çocukluğunuzdan beri sevimli tombik yanaklarınız ve yuvarlak hatlı yüzünüz sizi olduğunuzdan şişman mı gösteriyor ? Bu yazımızdaki ipuçları ve saç kesimi modelleri oldukça işinize yarayacak.

Kadınların arzusu yüzlerinin daima daha zayıf gözükmesidir. Sizi ilk bakışta ele verecek olan yüzünüz kilo sorununuz olsun ya da olmasın zayıf gözüküyorsa çok daha zarif gözükürsünüz.

İlk olarak size yüzünüzü zayıf göstermek için birkaç öneri sunacağız ardından da dilerseniz yüzünüzü zayıf göstermeniza yardımcı olacak bir kaç saç kesimi önerisini galerimizde bulabilirsiniz.

Küt kesimlerden uzak durun. Eğer gıdı bölgenizdeki fazlalıklardan şikayetçiyseniz, çene hizanızda küt kesilmiş saç modellerinden uzak durun.

Asimetrik saç modellerini deneyin. Bob kesim dediğimiz asimetrik saç kesimlerini tercih etmeniz yüzünüzü olduğundan daha zayıf gösterecektir.

Saçlarınıza gölge attırın. Hacimli bir saç ve zayıf bir yüz istiyorsanız saçlarınıza gölge attırmayı deneyebilirsiniz. Saç renginizle uyumlu bir kaç ton daha açık ton gölge seçmeniz yüzünüzde bir zayıflık illüzyonu yaratmanıza yardımcı olur.

Saç bakımınıza özen gösterin. Saçlarınız her daim canlı ve parlak gözükmediği sürecek doğru saç kesimini tercih etseniz bile gereken etkiyi göremeyebilirsiniz.

Kalın ve düz kahkülleri denemeyin. Zaten yuvarlak yüz hatlarına sahipseniz yüzünüzü olduğundan geniş ve basık gösterecektir.

Saçlarınızı uzatın. Uzun ve kat kesimli saçlar bu konuda tam bir kurtarıcı hemen hemen her yüz şekline uyum sağlar.

Saçlarınızı ortadan ayırmayın. Ortadan ayırdığınız saçlar yüzünüzün daha yuvarlak görünmesine sebep olur.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.