Kadınlar Duysun

13 Temmuz 2018 Yeniay ve Güneş Tutulması

11.07.2018
44.775
13 Temmuz 2018 Yeniay ve Güneş Tutulması

13 Temmuz 2018 Yengeç Yeniayı ve Güneş Tutulması saat 05:50 civarında Yengeç Burcunun 20. derecesinde gerçekleşiyor. Yeni tutulma döngüsü 2020 tarihine kadar Yengeç Burcuna geçiyor. Yeni başlangıçlarla birlikte eskilere olan özlem ve kapanmayan, yarım kalan meseleler gündeme geliyor. Ben kimim? sorusunu kendimize sık sık soracağımız bu dönemde kendimizi uzun mücadelelerin içinde bulabiliriz.

13 Temmuz Yengeç Yeniayı aile konularını, güvenlik alanımızı, sevdiklerimizi, kökenimizle olan bağlarımızı hatırlatır. Geçmişi, eski anıları, yaşanmışlıkları, gönlümüzde yer eden her şeyi, mutlulukları ve beraberinde yaraları anlatır. Bize öğretmek istediği şey koşulsuz beklentisiz sevmek ve bağlanmaktır. Her şeye rağmen sevebiliyorsan varsındır. Yani Yengeç Yeniayı ile gündemimiz duygulardır.

13 Temmuz Güneş Tutulması Yengeç Yeniayı ile birlikte benzer etkileşim içinde bize yeniden doğma şansı tanır. En önemli hayati meseleleri bile bu dönemde bir şekilde atlatabilirizin işaretidir. Güneş Tutulması Etkileri her burcu aynı oranda ve aynı şekilde etkilemez. Bazı burçları tam olarak kapsarken bazılarını teğet geçebilir. Yeniayın ve Güneş Tutulmasının burcunuza etkisini öğrenmek için detaylı burç yorumlarını okuyabilirsiniz.

Yengeç Yeniayı ve Güneş Tutulması Burçlara Etkileri

Koç Burcu 13 Temmuz 2018 Yeniay ve Güneş Tutulması

Koç Burcu 13 Temmuz 2018 Yeniay ve Güneş Tutulması Etkileri

Yeniay ve Güneş Tutulmasının KOÇ Burcuna etkisi gelecek planlarına yansıyor. Evle ilgili meseleler gündemden inmiyor. Alım, satım, iş konuları bu anlamda önem kazanıyor. Olabilecek değişimlerin maddiyatla ilgili büyük. Evlenmek, evliliğe son vermek de tüm bunlara dahil. Yakın çevrenin de içinde olacağı sözlü ve yazılı anlaşmalara dikkat etmek gerekiyor. Kendine çok farklı çıkış noktaları yaratabilirsin. Herkesten ayrı düşünme olasılığın var. Bambaşka yönlere gitmek isteyeceksin. Özellikle bir konuda isyan bayrağını çekiyorsun. Bazı ilişkilerde eski yaraların açılması ilişkiyi yasal sürece taşıyabilir. Devam eden davalarda sona geliniyor. Bu Yeniay ve Güneş Tutulmasında geri planda kalmış olan tüm meseleler su üstüne çıkıp hallediliyor.

Boğa Burcu 13 Temmuz 2018 Yeniay ve Güneş Tutulması

Boğa Burcu 13 Temmuz 2018 Yeniay ve Güneş Tutulması Etkileri

Yeniay ve Güneş Tutulmasının BOĞA Burcuna etkisi ikili ilişkileri farklı noktalara taşıyabilecek nitelikte. Sana meydan okuyan ne varsa karşına alıyorsun. Kendi hayatına dair yapmak istediğin çok fazla şey var. Gelecek planların kimsenin beklemediği şekilde değişiyor. Tuhaf bir farkındalık içindesin. Bedelini ödemek ama sonunda istediğine ulaşmak istediğin bir konuda pes etmeyeceksin. Kazancın ve buna oranla şartlarında iyi yönde değişecek. İş değiştirebilir, açılan ek bir kapı ile kazancını yükseltebilirsin. Eline geçecek olan kesinleşmiş bir paraya vaktinden önce kavuşacaksın. Akrabaları, yakın çevreni ve tüm tanıdıklarını hayatında ikiye böldün. Herkesin yerini tekrar belirliyorsun. Durmaları gereken noktada kalmalarını sağlayacaksın.

İkizler Burcu 13 Temmuz 2018 Yeniay ve Güneş Tutulması

İkizler Burcu 13 Temmuz 2018 Yeniay ve Güneş Tutulması Etkileri

Yeniay ve Güneş Tutulmasının İKİZLER Burcuna etkisi yenilikler yönünde. Yeni şeyler arıyorsun. Eskileri iyice bir irdeleyecek kafanda bitireceksin. Bırakman gereken ne varsa bu dönemde bırakıyorsun. Yaşam alanın da dahil her şeyi kökten değiştirebilirsin. Finansal durum, borç, alacak, sigorta ve kredi gibi konuları iyi dengelemek gerekiyor. Harcamaları da aynı oranda kısmak. Alacağın sorumlulukların tümünü önce kendin için alacaksın. Hayatında rutin olan ne varsa canlanıyor. Yeniayın sana vereceği duygusallık harekete geçmene neden oluyor. İlişkini de bu anlamda yapılandırıyorsun. İyi gitmeyen sorunlu bir birlikteliğin varsa önce konuşacak olmuyorsa düşünmeden bitireceksin. Sağlığına ve dış görünümüne daha fazla önem vereceğin bir sürece giriyorsun.

Yengeç Burcu 13 Temmuz 2018 Yeniay ve Güneş Tutulması

Yengeç Burcu 13 Temmuz 2018 Yeniay ve Güneş Tutulması Etkileri

Yeniay ve Güneş Tutulmasının YENGEÇ Burcuna etkisi tüm risklerden uzak durulması gerektiğini ifade ediyor. Sıkı sıkıya tutunduğun şeyleri bırakmak bu dönemde senin için zor olabilir. İnanmadığın ve güvenmediğin her şeyi tümüyle reddediyorsun. Şiddetle savunduğun bazı şeylerin sana ne tür zararlar verdiğini fark edeceksin. Özellikle ailenle ilgili konularda daha temkinlisin. Alman gereken bir karar üzerine günlerce düşüneceksin. Evlenmek, boşanmak, iş kurmak ve yatırım yapmak için hiç uygun bir zaman değil. Kontrol mekanizması, güven duygusu ve diğer insanlarla arandaki bağlar üzerine kendine birçok soru soracaksın. Ülke ve gündemle ilgili konuları daha sıkı takip ediyorsun. İlişkinde maddi manevi her türden değerin üzerine titizlikle eğileceksin. İhtiyacın olan şey duygularını belirlemek sevgili Yengeç Burcu. Fark ettiğin olumlu ve olumsuz şeyleri birbirinden ayırabildiğin ölçüde ilerleyebilirsin.

Aslan Burcu 13 Temmuz 2018 Yeniay ve Güneş Tutulması

Aslan Burcu 13 Temmuz 2018 Yeniay ve Güneş Tutulması Etkileri

Yeniay ve Güneş Tutulmasının ASLAN Burcuna etkisi aile ve parasal konulara dair. Karşına yeni imkanlar çıkıyor. Özellikle kazanç alanında hepsini değerlendirmen mümkün olmuyor. Ek gelir olarak bazı denemeler yapacaksın. Yavaş ilerleyen geriden gelen işlerini bu dönemde tamamlıyorsun. Konsantrasyonun yükseliyor. Yeniay etkileri Aslan Burcunu diğer burçlar gibi duygusal olarak çok fazla sarsmıyor. Dahası dengeliyor. Her ne olursa olsun etkiye tepki şeklinde duygularını bastıracak mantıksal şeyler üretiyorsun. Alacağın kararlarda karşı tarafın hamleleri senin için fazlasıyla önemli oluyor. Ona sorduğun sorular karşısında aldığın cevaplar gideceğin yönü belirliyor. Yaş tahtaya basmaya niyetin yok. İliş alanında büyük problemler yaşamayacaksın. Resmi bir işin ya da davan varsa senin lehine sonuçlanıyor.

Başak Burcu 13 Temmuz 2018 Yeniay ve Güneş Tutulması

Başak Burcu 13 Temmuz 2018 Yeniay ve Güneş Tutulması Etkileri

Yeniay ve Güneş Tutulmasının BAŞAK Burcuna etkisi yaşamın her alanında kendini belli ediyor. Çevre, eğitim, iş, projeler, fikirler ve ilişkiler alanında yeni adımlar atıyorsun. Güvendiğin insanlarla yol almak isteyeceksin. Aile üyeleriyle iş birliği yapacağın bir konu olumlu sonuç veriyor. Haber beklediğin bir işle ilgili moralini yükseltecek gelişmeler yaşıyorsun. Yine bu dönemde bir alacağını tahsil edeceksin. Geçmişten gelen bazı sorunları hallediyorsun. Evliysen eşini bir konuda ikna etmek zorunda kalacaksın. Atılması gereken bir imza ile ilgili yeni şartlar oluşuyor ve oluşan şartlar sana pek uymuyor. Zamanı geldiğini düşündüğün bir şey için seyahate çıkıyor olumlu sonuçlarla dönüyorsun. Hiç beklemediğin birinin sürpriz ziyaretiyle farklı gelişmeler yaşanıyor.

Terazi Burcu 13 Temmuz 2018 Yeniay ve Güneş Tutulması

Terazi Burcu 13 Temmuz 2018 Yeniay ve Güneş Tutulması Etkileri

Yeniay ve Güneş Tutulmasının TERAZİ Burcuna etkisi yeni başlangıçlar sunuyor. Her konuda iyi başlangıçlar yapabilirsin. İş birliği yapacağın biri kazancının artmasına önemli şekilde katkı sağlıyor. Mahkeme ve resmi kurumlarla ilgili yeni bir durumu başlatacaksın. Bu senin açından olumlu sonuçlanacak bir süreç sayılır. Önem verdiğin biriyle ilgili alacağın güzel habere heyecanlanıyorsun. Bununla birlikte çok istediğin bir şey gerçekleşiyor. Özel hayatını düzene sokmak için yoğun çaba sarf ediyorsun. Bekarsan şu dönemde evlenmeyi düşünmeyeceksin. Birden fazla ilişkin varsa durumlar karışabilir. Aklında olanı bire düşürmen şart gibi görünüyor. Hayatının dönüm noktası olabilecek bir konuda karar alman gerekecek. Beklentini karşılayan sonuçlara ulaşacaksın. Ama bunu devam ettirmek çok önemli sevgili Terazi Burcu.

Akrep Burcu 13 Temmuz 2018 Yeniay ve Güneş Tutulması

Akrep Burcu 13 Temmuz 2018 Yeniay ve Güneş Tutulması Etkileri

Yeniay ve Güneş Tutulmasının AKREP Burcuna etkisi iş, aile, çevre ve arkadaşlarla olan ilişkilere yansıyor. Aile arasında para konulu bir durumun netleşmesi adına konuşmalar yapılıyor. Geleceğe dair sarf edilen sözler yeni tartışmaları gündeme getiriyor. Bazı kararlar bir sonraki zamana erteleniyor. Beklediğin bir aile bireyi bu süreçte geliyor. Yapacağın yenilikleri bu yönde değiştiriyorsun. Yakın çevrende perde arkasında dönen bazı şeyler sinirlerini zıplatıyor. Duyduklarını onlara söylemiyor gerektiği yerde tavrını koyuyorsun. İş alanında koşulları iyi olan bir yerden yeni bir teklif alacaksın. Bu aralar risk yaratarak işlerden uzak duruyorsun. Başına dert olacak insanlarla iletişimi azaltacaksın. Maddi anlamda şartlarını zorlayacaksın. Elindeki paranın bir kısmını özel isteklerin için harcıyorsun.

Yay Burcu 13 Temmuz 2018 Yeniay ve Güneş Tutulması

Yay Burcu 13 Temmuz 2018 Yeniay ve Güneş Tutulması Etkileri

Yeniay ve Güneş Tutulmasının YAY Burcuna etkisi şartları iyiye dönüştürmek için fırsat sunuyor. Para evin canlanıyor sevgili Yay Burcu. Seni bu yönde alıkoyan ne varsa yolundan çekiliyor. İnancın ve azmin sayesinde güzel işler ele alacak başarıyla ilerleyeceksin. Ne zamandır beklediğin haber olumlu şekilde geliyor. Parasal umutların devam ediyor. Görüşmek istediğin biriyle şu zaman içinde görüşecek, duygu ve düşüncelerini net olarak ifade etme şansı bulacaksın. Yakın çevrende kafanı kurcalayan bir konu dönüyor. Bunun muhataplarıyla da ayrı bir görüşmen olacak. Daha sonra çıkacağın bir seyahatten elin boş dönmüyorsun. Gelişmeler çoğunlukla istediğin yönde oluyor. Özel hayatında şimdilik seni rahatlatan sonuçlar elde edeceksin. Ama ileride ne olur bilinmez. Bu, senin takınacağın tavra bağlı.

Oğlak Burcu 13 Temmuz 2018 Yeniay ve Güneş Tutulması

Oğlak Burcu 13 Temmuz 2018 Yeniay ve Güneş Tutulması Etkileri

Yeniay ve Güneş Tutulmasının OĞLAK Burcuna etkisi kariyer ve kazanç noktasında önemli gelişmeler sağlıyor. Maddi alandaki çalışmaların devam ediyor. Daha fazla çalışma fırsatı buluyorsun. İşler geçen dönemdeki gibi olmasa da gelirin yükseliyor. Alacağın ani bir sağlık haberi ile yollara düşeceksin. Neyseki kısa sürede atlatılıyor. Ev, yuva alanlarındaki mücadelen aynı şekilde devam ediyor. Düzen sağlamak için fazladan çaba sarf etmek zorundasın. Evliysen ve çocuğun varsa onun ruh sağlığı için belli fedakarlıklarda bulunuyorsun. Akrabalarla olan ilişkilerindeki sorunlara çözüm üretmek için yanaşmıyorsun. Herkesi kendi vicdanıyla baş başa bırakıyorsun. Partnerinle arandaki bir meselede şartlar olgunlaşıyor. Aranızdaki iletişim daha iyi bir hale geliyor.

Kova Burcu 13 Temmuz 2018 Yeniay ve Güneş Tutulması

Kova Burcu 13 Temmuz 2018 Yeniay ve Güneş Tutulması Etkileri

Yeniay ve Güneş Tutulmasının KOVA Burcuna etkisi yaşam alanının tümüne yansıyor. Duygu ve düşüncelerinde önemli değişiklikler oluşuyor. Bazı insanlar hakkındaki eski düşüncelerin tamamıyla yok oluyor. Fark edeceğin gerçekler seni bambaşka yerlere taşıyor. Bu dönemde sonlandıracağın bir dava veya resmi bir konu var. Şimdi için rahat değil ama ileride iyi ki bitmiş diyeceksin. Hayatın farklı yönlerini görmeye başlıyorsun. Taşınma, yer değişikliği gibi bir durumu halledeceksin. Maddi anlamda zorlandığın şeyler yakın zamanda son buluyor. İş konusunda problem yaşıyorsan buna çözüm getirecek imkanlar buluyorsun. Özel hayatının istediğin gibi olmamasına kafayı takabilirsin. Yakın zamanda yaşadığın duygusal sıkıntılar buna etken oluyor. Biraz daha sabır ve zaman gerekiyor sevgili Kova Burcu.

Balık Burcu 13 Temmuz 2018 Yeniay ve Güneş Tutulması

Balık Burcu 13 Temmuz 2018 Yeniay ve Güneş Tutulması Etkileri

Yeniay ve Güneş Tutulmasının BALIK Burcuna etkisi duyguları karıştırıyor. Hayal ettiklerinle gerçekler örtüüşmüyor. Bu sebeple ilişkilerinde güçlükler yaşıyorsun. Duygularındaki gelgitli durumlar sende huzursuzluğa sebep olacak. Bedensel olarak da kendini yorgun ve bitkin hissedebilirsin. Bazı şeyleri tükettiğini ve bir daha yaşayamayacağını hissedeceksin. Ama bunun sadece bir geçiş dönemi olduğunun farkında değilsin. Maddi olarak harcamaların üzerine gidebilirsin. Alışverişi abartmamaya bak. İşin konusunda kendini şartlandırdığın şeyler seni biraz yıpratıyor. İş yükünü tek başına sırtlanmamalısın. Her şeyi bilmek yükünü daha da artırıyor. Bazen bilmiyorum deyip geçmek en iyisi olabilir. Özel hayatında iç dünyanla dış dünyan çatışıyor. Sen mümkün olduğunca dış dünyada olmaya bak. Çünkü gerçek olan ve seni mutlu edecek yer orası.