28 Mart Yeniay Burçlara Etkisi – Yarım Kalanları Tamamlama Zamanı

22 Mart 2017 tarihinde eklendi, 130.404 kez okundu.

Gümbür gümbür gelen bir yeniay ve etkileri sizleri bekliyor. 28 Mart 2017 Yeniay, saat 05:58’de KOÇ Burcu 07°’sinde gerçekleşiyor. Doğal olarak Koç Burcu özellik ve etkilerini tüm diğer burçlara yansıtıyor. Özgürlük, düşmanlara karşı galip gelme duygusu, cesaret, terk ediş, hırs, öfke, yeni başlangıçlar ve düzen değişikliği. Tüm bunlara hazır mısınız?

Sabaha karşı Koç Burcuna doğan Yeniay, geçmişin pişmanlıklarını unutmanızı istiyor. Size gereken cesareti veriyor. Kendini yetiştirmiş kişilikler için fırsat içeren bir zaman. Ancak tecrübesiz olanlar için aynı şeyi söyleyemeyiz. Bu süreçte yerinde sayan ve cesaret edemediğiniz konularla ilgilenmeniz olası görünüyor. Yarım bıraktığınız, zaman ayıramadığınız veya tamamlamaktan korkup ertelediğiniz her ne var ise, harekete geçme vaktidir. Süreç sonunda “yeni bir ben, yeni bir hayat” diyebilirsiniz. Veya “bunu yapmamalıydım” da diyebilirsiniz. Bu durum, neyi ne kadar istediğiniz veya ne için yaptığınızla alakalı. Sadece egonuzu alarak yola çıkarsanız pişman olabilirsiniz. Hesabınızı iyi yapar, gerekli riskleri göze alarak hareket ederseniz her yönden daha da güçlenebilirsiniz.

 Yeniay etkileri özellikle lider vasıflı kişileri kapsama alanına alıyor. Yani ateş grubuna daha fazla etki ediyor diyebiliriz. Gizli kalmış ne varsa bir anda dışarı fırlayabilir. Öfke, tutku, hırs gibi duygular ön planda. Küstahlık zirve yapabilir. Yeniay zamanı evrene genel bir panik havası hakim olabilir. Yeniay’ın cesareti tetiklemesi, sonunu düşünmeden atılan adımlara sebep olabilir. Daha fazla güven ihtiyacı duyabilirsiniz. 1 damla ile sabırlar taşabilir. İçinde bulunduğumuz durumu abartabilir, yaptıklarımıza saçma bahaneler üretebiliriz. Hem sosyal hem de toplumsal etkilerinin oldukça büyük olacağı yeniay, çıkar çatışmalarını net şekilde ortaya koyabilir. Yönetim ve çalışanlar arasında var olan anlaşmazlıklar, talep edilen ve karşılık bulamayan istekler gündeme gelebilir.

28 Mart Yeniay İlişkilere Etkisi

Yeniay ve etkileri ilişkileri de sorguluyor. Beraberinde yıpranmış ilişkilerin sonlandığına şahit olabiliriz. Emin olunmayan, şüphe duyulan ne varsa cevap aranabilir. Dış görünümle birlikte öz güven yenilenebilir. Alışılmışın dışında, farklı alışkanlıklar ve hobiler edinebilirsiniz. Kısacası baştan aşağı yenilenebilirsiniz.

Yeniay, 22 Mart 2017 tarihinde etkisini göstermeye başlıyor. Yeniay etkileri 3 hafta sürüyor. Aslan, Yengeç, Kova, Terazi ve Oğlak Burcu üzerindeki yeniay etkileri, diğer burçlara oranla tartışılmaz derecede fazla oluyor. Yeniayın burcunuza ve yükselen burçlara etkisini öğrenerek daha bilinçli ve temkinli hareket edebilirsiniz.

Yeniayın Burçlara Etkisi

Etiketler:

Türkiye'nin En Büyük Astroloji Sayfasına Davetlisiniz
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git