Kadınlar Duysun

A101 9 Ağustos Perşembe Kataloğu Yayınlandı

08.08.2018
3.011
A101 9 Ağustos Perşembe Kataloğu Yayınlandı

A101 aktüel ile kampanya dolu anlar yaşamaya başlıyoruz. A101 9 Ağustos 2018 aktüel ürün katalogları bu hafta indirimleri ve yeni fırsatlarında neler olduğuna yakından baktık ve bu haftaya mercek tuttun. Detaylara bakalım.

A101, perşembe günleri sunduğu Aldın Aldın fırsatlarında fark yaratmaya ve fırsatları ile müşterilerini memnun etmeye devam ediyor. Bu haftanın yıldızları, Aldın Aldın indirimleri ve Çok Al Az Öde kampanyalarına mercek tuttuk. Bu hafta A101’de sosyal medyada çok konuşulacak pek çok fırsat yer alacak. Elektronik ürünler, TV, ev tekstili gıda ve temizlik gruplarının yanı sıra pek çok farklı indirim sizlerle olacak. 9 Ağustosun tüm detaylarına eğildiğimiz bu fırsat dolu incelemelere devam edelim.

A101 aktüel, Kurban Bayramı’na doğru gittiğimiz şu günlerde ihtiyacınız olabilecek ürünleri sunmayı sürdürecek. Bu hafta bu konseptte ürünler de sunan A101 ayrıca süren sıcak yaz günlerinde kamp yapmak isteyenleri de unutmamış. Ek olarak mutfak ürünleri ve çeşitli gıda ürünleri de sunan market herkesin ihtiyacı olan fırsatları 9 Ağustos’ta raflarına çıkaracak. A101 perşembe kataloglarına yakından bakmaya gerek olduğunu ve görselleri incelemek gerektiğine inanıyoruz. Bu hafta A101 market muhteşem detaylara yer veriyor.