Akrep Burcu Mart 2018 Yorumu

25 Şubat 2018 tarihinde eklendi, 11.918 kez okundu.

AKREP Burcu Mart 2018 tarihinde aile ve çevre ile ilgili başlangıçlar yer almakta. Önemli gelişmelerin yaşanacağı bu ay sağlıkla ilgili konulara da dikkat edilmeli. Önceden yaşanan bir sağlık problemi aile içinde tekrar gündeme gelebilir. Ama endişe etmeye gerek kalmadan kısa sürede sorun ortadan kalkıyor. Yine de tedbirli olmakta fayda var. İşle ve kazançla ilgili başlangıçlar gelecek adına yüz güldürür nitelikte. Koşullar gün geçtikçe iyileşiyor diyebiliriz. Yapmak istediğin şeyleri yapmak için fırsat buluyorsun. Özel hayatında anlaşmazlık yaratan durumların başkaları yüzünden oluştuğunu fark edecek, ortadan kaldırmak için devreye gireceksin.

Yeni Ay ve Dolunay Akrep Burcunu Nasıl Etkileyecek

2 Mart 2018 Başak Dolunayı etkileri ile kendine olan güvenin artıyor. Başarısızlıklarından ders çıkararak yola devam ediyorsun. 17 Mart 2018 Balık Yeniayı ve etkileri sende yeni fikirler oluşturuyor. Duygu ve düşüncelerin değişiyor. Gereksiz sorumlulukları üzerinden atıyorsun. 31 Mart 2018 Terazi Dolunayı etkileri ile geçmişte kalması gerekenleri olduğu yere bırakıyorsun. Israr ettiğin bir konudan vazgeçeceksin.

Akrep Burcu Mart 2018 Aşk Yorumu

Akrep Burcu aşk hayatı Mart 2018 tarihinde kontrolcü tutum sergiliyor. Bencillik yapacağın konular söz konusu olabilir. Sosyal hayatını ilişkine karıştırmamalısın. Kendini bulunduğun çevreden biraz uzak tutsan iyi olur. Huzurun ve mutluluğun için bu gerekli. Edindiğin yeni arkadaşlarına hemen güvenmek ve açılmak gibi kötü bir huyun var. Bundan vazgeçmelisin. Evliliklerde yarı yarıya içe kapanış yaşanıyor. Eşler birbirlerine olan samimiyetlerini kısa süre için kaybedebilir. Konuşulması gereken konulardan sırf tartışma çıkmasın diye uzaklaşmak ileride daha büyük sorunlar yaratabilir.

Akrep Burcu Mart 2018 Aile ve İlişkiler

Mart 2018’de Akrep Burcu aile ve ilişkilerinde ikiye bölünme yaşanıyor. Özellikle akrabalarla olan ilişkilerinde durum böyle. Mücadele ettiğin konularda yoruldun ve laf anlamayana laf anlatmaktan vazgeçtin. Yeni dönemde bunu yapmak yerine merhaba merhaba diyorsun bazılarına. Belli zamanlarda herkesten uzaklaşma eğilimine girebilirsin. Yıpratıcı ilişkilerden ve ağzı boş laf yapanlardan uzak kalmak sana iyi gelecek.

Akrep Burcu Mart 2018 Sağlık

Akrep Burcu sağlığı Mart 2018’de önceye dayalı bir konuda kontrole girmek zorunda kalabilir. Kendini güçlü hissediyorsun ve iyileşme sürecin hızlanıyor. Şunu bilmelisin ki keyfin ne kadar iyi olursa sağlığın o kadar iyi oluyor. Bu nedenle ruh sağlığını korumalısın. Diş ve diş eti problemlerine karşı önlem olarak ağız sağlığına da dikkat etmelisin.

Etiketler:

Türkiye'nin En Büyük Astroloji Sayfasına Davetlisiniz
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git