Kadınlar Duysun

Aslan Burcu 2018 Yaz Yorumu

10.07.2018
9.219
Aslan Burcu 2018 Yaz Yorumu

ASLAN Burcu 21 Haziran – 23 Eylül 2018 yaz aylarında yaşadığın sıkıntıların büyük bir bölümü geride kalıyor. Fikirlerin değişime açık ama doğruların asla değişmiyor. Sevginin dışındaki her şeye kendini kapatacaksın. İç yüzü farklı olan durumları önceden seziyor, ona göre kendince önlemler alıyorsun. Etrafındaki bazı beş para etmez insanları hayatından sonsuza kadar çıkarıyorsun. Onlara cevap vermek yerine susarak kendi vicdanları ile baş başa bırakacaksın. Gireceğin tüm ortamlarda farkını ortaya koyacaksın.

Yeni Ay ve Dolunay Aslan Burcunu Nasıl Etkileyecek

28 Haziran 2018 Oğlak Dolunayı etkileri hayatı farklı açılardan ele almanı sağlıyor. Eskiden önem verdiğin bazı şeyleri artık sallamıyorsun. 13 Temmuz 2018 Yengeç Yeniayı etkileriyle gözünü iyice açıyorsun. Çevrende sana faydası olanlarla, senden faydalanmaya çalışanların ayrımını yapabileceksin. 27 Temmuz 2018 Kova Dolunayı etkileri ile kendini ifadede daha iyisin. Kısa ve öz şekilde kurduğun cümleler hayatının akışını değiştirecek nitelik kazandırıyor sana. 11 Ağustos 2018 Aslan Yeniayı ve Güneş Tutulması etkileriyle sabrettiğin bir konuda sonuca ulaşıyorsun. Kalben istediğin ne varsa gerçekleşmeye başlıyor. 26 Ağustos 2018 Balık Dolunayı etkileri zamanında şehir değiştirebilirsin. 09 Eylül 2018 Başak Yeniayı etkileri sana yeni bir hayat sunuyor.

Aslan Burcu Yaz 2018 Aşk Yorumu

Aslan Burcu aşk hayatı 2018 yaz aylarında istikrarını koruyor. Özel hayatında tavize yer yok. Mutlu etmekten çok mutlu olmaya bakıyorsun. Seninle mutlu olabilenle sen de mutlusun. Değilse yolu açıyorsun. Biten ilişkilerde geri dönüş mümkün olmuyor. Kazancını ön plana alıyorsun. Çocuğun varsa onun geleceğine yatırım yapacaksın. Senin en büyük aşkın o olacak. Evlilikler seviyeli şekilde devam ediyor. Tutku ve heyecanı asla terk etmiyorsun.

Aslan Burcu Yaz 2018 Aile ve İlişkiler

Aslan Burcu 2018 yaz aylarında aile ve ilişkilerine yön veren sen oluyorsun. Esnek olduğun kadar disiplinlisin. Sana yapılan bazı nankörlüklere vereceğin cevaplar ağır oluyor. Kendini nimetten sananlara haddini bildirmekte üstüne tanımıyoruz. Vereceğin cevaplar tam zamanında ve yerinde oluyor. Çevrendeki saygınlığın artıyor. Sevgiyi ve değerleri hiçe saymayan, kendini bilen insanlarla yola devam edeceksin. Senin bir şey yapmana gerek kalmıyor, hayat gerektiğinde gereksizlerden intikamını alıyor. O yüzden rahat ol sevgili Aslan Burcu.

Aslan Burcu Yaz 2018 Sağlık

Aslan Burcu sağlığı 2018 yaz ayında stresli günleri atlatıyor. Dış görüntündeki değişim fark ediliyor. Mutluluğun yüzüne yansıyor. Bakımına ve temizliğine önem veriyorsun. Beslenme ve uyku düzenin, yanı sıra yaptığın sportif aktiviteler sağlığında önemli değişikliklere sebep oluyor. Bu yaz en az 5 yaş geri gideceksin sevgili Aslan Burcu.