Kadınlar Duysun

Aslan Burcu Ağustos 2018 Yorumu

25.07.2018
11.291
Aslan Burcu Ağustos 2018 Yorumu

ASLAN Burcu Ağustos 2018 tarihinde kendini yenileme isteğin artıyor. Gereksiz şeylerle zaman kaybetmek sana göre değil. Bazı insanlara verdiğin emeğin karşılığını alamayacaksın. Buna şaşırıyor musun? hayır. Bundan sonraki zamanda alacağın önlemleri kafanda belirledin ve hayatına aynen uyarlayacaksın. Özel hayatında şartları zorlamıyorsun. İsteklerini önemsiyor, gidişatı tümüyle karşı tarafa bırakmıyorsun. Çevre ile olan iletişimde kısıtlamaya gideceksin. Amacın daha çok çalışarak yeni başarılar elde etmek. Eğitim almak istediğin konularla ilgili çaba sarf edeceksin.

Yeni Ay ve Dolunay Aslan Burcunu Nasıl Etkileyecek

11 Ağustos 2018 Aslan Yeniayı ve Güneş Tutulması etkileri seni farklı şekilde aydınlatıyor. Çevrendeki dış seslere kulağını tıkadın. Fikirlerin her şeyin önünde geliyor. Doğru bildiğini yapmaktan şaşmayacaksın. 26 Ağustos 2018 Balık Dolunayı etkileri karşına yeni fırsatlar çıkarıyor. Sorun yaşanan meseleleri kolayca çözüyorsun. Aşk hayatında önündeki bir engel ortadan kalkıyor.

Aslan Burcu Ağustos 2018 Aşk Yorumu

Aslan Burcu aşk hayatı Ağustos 2018’de günden güne değişiyor. Haberin olmayan sürpriz şeyler var. Partnerin yapmak istediği birçok şeyi sana açıklamıyor. Sen sürprizlerden pek hoşlanmasan da, yakın zamanda karşına beklenmedik şekilde çıkabilir. Arada mesafe olanların mesafeleri ay sonuna doğru kapanıyor. Çocuğu olan Aslan Burcu Ağustos 2018’de çocuğunu her şeyin önünde tutuyor. Onun duygularını anlamaya yönelik iletişim kuruyor, bu şekilde çok daha mutlu oluyorsun.

Aslan Burcu Ağustos 2018 Aile ve İlişkiler

Ağustos 2018’de Aslan Burcu aile ve ilişkilerinde durgunluk yaşanıyor. Yaşanan yoğun stresli günler geride kalıyor. Kendini istemediğin alanlardan sıyırmayı başarıyorsun. Kimseye katlanmak zorunda olmadığını biliyorsun. Bu ay ortasında yapman gereken bir ziyaret var ve sen bunu erteleyebilirsin. Kimse için şartlarını zorlamayacaksın. Verdiğin emekler ve karşılığında gördüğün nankörlükler seni biraz katılaştırdı. Kimileri seni tanıyamadığını söylese de aldırmıyorsun. Fikirlerini herkese açmıyor, kendine verdiğin değeri azaltmıyorsun.

Aslan Burcu Ağustos 2018 Sağlık

Aslan Burcu sağlığı Ağustos 2018’de iyi ancak bazı günler enerjide düşüş yaşanıyor. Sağlığında sıkıntı yaşadığın zaman bunun temeline iniyorsun. Kötü alışkanlığın varsa kurtulmak için elinden geleni yapacaksın. Kilolara karşı tahammülün yok ve gereken önlemi alıyorsun. Varsa fazla kilon vermek için fazladan spor yapacaksın. Bu anlamda enerjini kontrol altına alman gerekiyor. Vitamin takviyesi şart ve doğal beslenmelisin.