Balık Burcu Ekim 2016 Yorumu

27 Eylül 2016 tarihinde eklendi, 20.466 kez okundu.

BALIK Burcu Ekim 2016 tarihi boyunca hedefine doğru ilerlemekten vazgeçmiyor. Bu ay sizin için oldukça önemli. Çok aktif olacağınız Ekim ayında iş hayatınızda genişleme söz konusu. Maddi anlamda yeni bir şans kapınızda. Artık daha hırslısınız ve karşılaşacağınız fırsatları kolluyorsunuz. Motivasyonunuz tam ve konsantrasyon seviyeniz yükselmiş durumda. Aşk hayatınızda önemli güzel gelişmeler var. Ekim ayının son 15’i ile birlikte aşk hayatınız hareketleniyor. Aşksız balıklar gönüllerindeki aşkla tanışıyorlar. Bunun yanı sıra arkadaş çevrenizden ve hiç beklemediğiniz insanlardan size yeni aşk teklifleri sunuluyor. İçinde bulunduğun durumu şekillendirmek tamamen sana ait.

Yeni Ay ve Dolunay Balık Burcunu Nasıl Etkileyecek

1 Ekim yeniay, 16 Ekim dolunay ve 30 Ekim yeniay tarihleri ile birlikte balık burcu kendini yeniliyor. Tamamen iyiye ve güzel odaklanıyorsunuz. 1 Ekim yeniay etkileri balık burcu hayatını iş anlamında yeni sektörlere yöneltiyor. 16 Ekim dolunay ile birlikte balık burcu çevresiyle ilgili kısa süreli güven problemi yaşıyor. 30 Ekim yeniay balık burcunun bazı konularda kararsız kalmasına neden oluyor.

Balık Burcu Ekim 2016 Aşk

Balık Burcu Ekim 2016 aşk hayatı sürprizler ve yeni gelişmelerle iç içe. Hiç farketmediğiniz ve ummadığınız kişilerin size farklı hisler beslediğine şahit olacaksınız. Aşk itirafları ve ilişki teklifleri ile karşılaşabilirsiniz. Hayatınıza ise ne yönde karar vereceğiniz tamamen sizin elinizde. Evli balıklar bu tür durumlar karşısında biraz sıkıntıya girebilirler. Çok kırıcı olmamaya ve sert üslup kullanmamaya dikkat edin. Sonuçta en nihayetinde kalp bu.

Balık Burcu Ekim 2016 AileBalık Burcu Ekim 2016 Sağlık

Balık Burcu Ekim 2016 sağlığı iyi durumda. Kilo problemi yaşayan balıklar, Ekim ayıyla birlikte kendilerine uygun beslenme proğramlarına katılabilirler. Psikolojiniz bu ay daha sağlam. Rahatlamak adına kısa tatiller ve kaçamaklar planlıyorsunuz.

Etiketler:

Türkiye'nin En Büyük Astroloji Sayfasına Davetlisiniz
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git