Kadınlar Duysun

Balık Burcu Nisan 2018 Yorumu

16.03.2018
13.592
Balık Burcu Nisan 2018 Yorumu

BALIK Burcu Nisan 2018 tarihinde vizyonun ve hayata bakışın gelişerek değişiyor. Yarım kalan bazı işleri ilerletmek ve ilişkileri güçlendirmek için mükemmel bir zaman diyebiliriz. Savunduğun meselelerle ilgili ufkun genişliyor. Etrafına yararlı olabilecek sunumlar ve söyleşiler yapabilirsin. Yeni bir iş kurma fikrini hayata koyabileceğin şartlara sahip olacaksın. Çok güvendiğin birinin senden gizlediği bir durumu öğrenerek kısa süreli hayal kırıklığı yaşayabilirsin. Seni de ilgilendiren konuya çok da takılmamaya çalış. Bu ay özel hayatını koruma altına almak zorunluluğu hissedebilirsin. Ancak yaşanan sorunlar karşısında kendini çaresiz hissettiğin zamanlar söz konusu.

Yeni Ay ve Dolunay Balık Burcunu Nasıl Etkileyecek

16 Nisan 2018 Koç Burcu Yeniayı etkileri ile tamamlamak istediğin şeylere hız veriyorsun. Daha önce çekindiğin bir meseleye cesurca yaklaşacaksın. 30 Nisan 2018 Akrep Burcu Dolunayı etkileri yaşam enerjini yeniliyor. Yapmak isteyip de yapamadıklarını yaşama fırsatı bulacaksın. Kendi fikirlerini her şeyden daha fazla önemsiyor, seni anlayan insanlarla birlikte vakit geçiriyorsun.

Balık Burcu Nisan 2018 Aşk Yorumu

Balık Burcu aşk hayatı Nisan 2018’de yaşanan bir kırılma noktasında takılıp kalabilir. Sen aşkın içinde huzur bulmak isterken partnerin geçmişle ilgili birtakım şeyleri yineliyor gibi. Ya da tam tersi. Güven sorunu yaşayan Balık Burcu ilişkilerinde bu ay sonuna doğru tüm pürüzler ortadan kalkıyor. Ancak alınan yolda her şey unutulmuş değil. Uyumsuz tavır ve davranışlar ilişkileri kısır döngüye sokabilir. Devam eden ilişkilerde evlilik kararları almak zor gibi görünüyor. Bekar Balık Burcu için eğlenceli zamanlar var. Arkadaş grupları içinde yaşanan yakınlaşmalardan birinden aşk doğabilir.

Balık Burcu Nisan 2018 Aile ve İlişkiler

Nisan 2018’de Balık Burcu aile ve ilişkilerini önemsiyor. Daha önce görmezden geldiğin insanların farklı yönlerini keşfediyorsun. Birlik ve beraberliğe ihtiyaç duyacağın günler içindesin. Manevi destekler senin için fazlasıyla önem arz ediyor. Parasal anlamdaki sıkıntıların da önüne geçen bu durum seni her şeyden fazla etkiliyor. Arkadaşlarınla olan bağlantıların güçlenerek artıyor. Hemen hemen her hafta sonu bir araya gelme isteği içindesin ve bunu yapıyorsun. Kendine ait dünyanda en çok önem verdiğin şeylerden biri de vazgeçilmez olan dostlukların.

Balık Burcu Nisan 2018 Sağlık

Balık Burcu sağlığı Nisan 2018’de biraz hassas. Hassasiyetin nedeni hava koşullarındaki ani değişimler. Alerji problemleri seni zorlayabilir. Gün içinde bile defalarca değişen hava şartları sebebiyle sık sık rahatsızlanabilir. Kısa süren sağlık sorunları yanında çok önemli başka bir durum belirmiyor. Yanı sıra göz sağlığına dikkat eder gözlerini fazla yormazsan iyi olur.