Balık Burcu Ocak 2017 Yorumu

29 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 9.581 kez okundu.

BALIK Burcu Ocak 2017’nin ilk günlerinde devam eden Merkür Gerilemesi etkileri altında. Ardından gelen 12 Ocak Dolunay etkileri size güvensizlik, yalnız kalma korkusu ve yetersizlik duygusu hissettirebilir. Balık Burcu iş hayatı Ocak 2017’de başak, yay ve aslanlardan hem maddi, hem manevi destek alıyor. Aşk hayatınızda şans kapıları sonuna kadar açık. Ay ortasında uzun zamandır iletişime geçmediğiniz kişilerle tekrar iletişim kurulabilir. Girişimde bulunduğunuz işler size, en iyi gelir seviyeleri ile geri dönüyor. 28 Ocak Yeniay etkileri, atacağınız doğru adımlarda hedefinize ulaşmanız konusunda size yardımcı oluyor.

Balık Burcu Ocak 2017’de aşk hayatı yoğunlaşıyor. Bu ay oldukça romantiksiniz. Partnerinizle yaşanan sorunlar bu sayede ortadan kalkıyor. Canlanan sosyal hayat, yeni insanlarla tanışma fırsatı sunuyor. Ciddi beraberlik arayışında olan bekar balık burcu, bu imkanı önemli ölçüde elde edebilir. Bu ay arkadaşlıkların aşka dönüşme ihtimali de var. Uzun süredir size ilgisi olan birinin farkına varabilirsiniz. Çocukluk aşkınız pat diye karşınızda belirebilir. Aşktan yana çok şanslı olacağınız Ocak 2017, sizi mutluluğun zirvesine çıkarıyor.

Ocak 2017 Balık Burcu aile ve ilişkileri biraz karışık. Bazı balıklar aileden ve sevdiklerinden uzak kalabilirler. İş, eğitim dolayısıyla seyahatler söz konusu. Kardeşler arası kırgınlıklar yaşanabilir. Anne babanın onaylamadığı bir işle ilgili fikir ayrılığına düşebilirsiniz. Ailenizin kişilerle ilgili olan fikirlerine kulak vermelisiniz. Arkadaşlıklardan bazıları kopabilir. Çevrenizde önemli kişilerin yerleri değişebilir.

Ocak 2017 Balık Burcu sağlığı biraz tedbir istiyor. Burun tıkanıklığı sorunu önemli derecede rahatsız edebilir. İhmal edildiğinde ciddi boyutlara ulaşabilecek durumlara yol açabilir. Bu nedenle en ufak sağlık problemini dahi önemsemelisiniz. Vücut direnciniz düşük. Hastalıklara açıksınız. Soğuk algınlığı, grip, nezle gibi rahatsızlıklar peşinizi bırakmıyor. Önlem almalı, dinlenmeli, direnç kazanmak için spor yapmalısınız.

Etiketler:

Türkiye'nin En Büyük Astroloji Sayfasına Davetlisiniz
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git