Balık Burcu Sonbahar Yorumu

26 Ağustos 2016 tarihinde eklendi, 26.576 kez okundu.

BALIK Burcu 2016 Sonbahar iş hayatı durağanlıktan çıkıp hareketli günlere doğru ilerliyor. Geride bıraktığınız ay oldukça sakindi. Bu ay o sakinliği arayabilirsiniz. Açılan işlerinizle birlikte keyfiniz yerine geliyor. Rakiplerinizin gözleri yine üzerinizde. Çalışma arkadaşlarınızdan bazıları sizin yeni fikirlerinizi beğenmeyebilir. Anlaşma yoluna gitmek için alttan alsanız da, sabrınızı taşırmamaları için onları uyarıyorsunuz. Balık burcu aşk hayatı ılımlı şekilde ilerliyor. Bazı balıklar bu dönemde ilişkilerine son verebilirler. Sonbahar ayındaki tutulmalar ve dolunay gibi oluşumlar sizi biraz hüzne sürüklüyor. Duygusal durumunuzdaki dalgalanmalar aşk hayatınızda değişimlere yol açabilir.

Balık Burcu Eylül 2016’da projelerine hız kazandırıyor. İş seyahatlerinizin yoğunlaşacağı, aile hayatınızdan uzak kalacağınız günler geçireceksiniz. Maddi açıdan istediğiniz kazanımları sağlamaya başladınız. Yeni iş bağlantılarınız sizi heyecanlandıracak derecede büyük. Bazı balıklar tamamen değişen iş koşulları nedeniyle şehir değiştirebilir. Balık burcu sağlığı genel olarak iyi durumda. Sadece aşırı yorgunluk belirtileri mevcut. Aile hayatınızdan uzak kalacağınız bu dönem, manevi desteğin eksikliğini hissetmeniz ise sizi biraz üzebilir. Bununla birlikte B vitamini eksikliği belirtileri ortaya çıkabilir ve diş ağrıları çekebilirsiniz.

Balık Burcu Ekim 2016 itibariyle iş hayatına sorunsuz giriyor. İşleriniz iyiden iyiye düzene girdi ve siz birikim yapmaya başladınız. Bu ay yaşamınızdan daha fazla keyif alıyorsunuz. Başladığınız her iş olumlu şekilde sonuçlanıyor. Birikim yapıyor, yatırıma dönüştürüyorsunuz. Beklentilerinizin yerini bulduğunu söyleyebiliriz. Büyük maddi rahatlamayla aşk hayatınız da canlanıyor. Bekar bazı balıkların ilişkileri yolunda gitmiyor. Kendinize zarar verdiğini düşündüğünüz ilişkinize son verebilir, hemen ardından yeni bir ilişkiye başlayabilir siniz. Balık burcu sağlığı stressiz, sorunsuz bir halde yola devam ediyor.

Balık Burcu Kasım 2016 itibariyle işlerini daha geniş alanlara yayıyor. O kadar ki bazı balıklar yurt dışı bağlantıları yapıyor. Bununla birlikte seyahatler ve görüşmeler artış gösteriyor. Yeni yerler, yeni yüzler ve tecrübeler size büyük keyif veriyor. Eğitim konusuna da büyük önem vereceğiniz bu süreçte, yarım kalan eğitim hayatınıza yöneliyorsunuz. Hedefleriniz artık daha büyük ve siz kendinizi aşıyorsunuz. Balık burcu özel hayatı hiç olmadığı kadar heyecanlı. Bazı balıklar paranın verdiği rahatlıkla farklı ilişkiler içine girme eğilimi gösterebilir. Evli veya ilişkisi olan balıkların çok dikkatli olması gereken zamanlar söz konusu. Balık burcu sağlığında herhangi bir olumsuzluk belirmiyor.

Etiketler:

Türkiye'nin En Büyük Astroloji Sayfasına Davetlisiniz
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git