Başak Burcu Mayıs 2017 Aşk Yorumu

20 Nisan 2017 tarihinde eklendi, 32.009 kez okundu.

BAŞAK Burcu aşk ve evlilik hayatı Mayıs 2017 tarihinde biraz karışık. Hedeflediğin yolda her şey istediğin gibi gitmeyebilir. Aldığın riskin sonuçlarına katlanamayabilirsin. Aslında sorun, mutluluğu kendi dışında aramandan ve karşılık bulmayan isteklerinden kaynaklanıyor. En başta yapman gereken şey geçmişe sırtını dönmek olmalı. Hiçbir şey için geç kalmış sayılmazsın. Evli Başak Burcu Mayıs 2017 tarihinde eşi ile arasındaki sorunlara eğiliyor. Küslük ve kırgınlıkların yaşanabileceği bu zaman zarfında doğru iletişim önem kazanıyor. Bekar Başak Burcu karşısına çıkan fırsatları değerlendirmeye alarak ne yönde ilerleyeceğine karar vermek için tanıma yoluna gidebilir.

Mayıs 2017 BAŞAK Burcu aşk hayatında atılan bazı adımların pişmanlığı söz konusu. Önce kendini keşfetmen gerekiyor sevgili Başak Burcu. Kimsin, isteklerin neler ve seni gerçekten mutlu edecek olan şey nedir? Detay içeren düşüncelerin ve endişelerin negatif yansıması aşk hayatında kendini gösteriyor. Bir diğer şey, kim ne der diyerek atmadığın adımlar. Bu hayatı sen yaşıyorsun ve hesabını yalnızca kendine vereceksin. Hiçbir şey için kendini suçlamamalısın. Bırak herkes kendi kabahatiyle kalsın. Sen, başkaları yüzünden gitmek istediğin istikamette hedefini şaşma.

BAŞAK Burcu aşk 2017 Mayıs’ta karar aşamasına gelebilir. Özellikle ay ortasından sonra kendini daha fazla baskı altına alabilirsin. Özel hayatın konusunda kendine zaman tanımalı, ruhunu iyileştirdikten sonra karar vermelisin. Düşünceleri derinleştirmek kendini çıkmaza sokmaktan başka bir işe yaramayacaktır.

Etiketler:

Türkiye'nin En Büyük Astroloji Sayfasına Davetlisiniz
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git