Başak Burcu Nisan 2017 Yorumu

21 Mart 2017 tarihinde eklendi, 28.003 kez okundu.

BAŞAK Burcu Nisan 2017 tarihinde tüm yaşantınızı kendinizce değerlendirebilirsiniz. Yakın dönemde yaşadıklarınız size farklı bir tecrübe kattı. Bu süreçte kimin nerede durduğunu gördünüz. Ruhunuzun yıpranmışlıkları zaman zaman yaşayacağınız huzursuzlukla tekrar ortaya çıkabilir. Geçmişi, hatta uzak geçmişi bile unutmakta çok zorlanıyorsunuz. Size yapılanları, söylenen sözleri her gün yeniden yeniden aklınızdan geçirmek hiçbir işe yaramayacaktır.

Yeni Ay ve Dolunay Başak Burcunu Nasıl Etkileyecek

11 Nisan 2017 Dolunayı Terazi Burcu’nda gerçekleşiyor. Dolunay etkileri Başak Burcu‘nun ortak kullanım alanlarına etki ediyor. Birtakım konularda kullanıldığınızı veya üzerinizden geçinmek istediklerini düşüncesine kapılabilirsiniz. Bu süreçte olan biteni kafanızda büyütmeden karşı tarafa sormanız, duruma açıklık getirebilir. 26 Nisan 2017 Yeniay Boğa Burcu’nda gerçekleşiyor. Yeniay etkileri hiç beklemediğiniz büyük bir mutluluk getirebilir. Ay sonuna doğru yaşayacağınız heyecan, uzun zamandır yaşamadığınız türden.

Başak Burcu Nisan 2017 Aşk

Başak Burcu aşk hayatı Nisan 2017 ile ilişkideki krizleri çözme yoluna gidebilir. Hisleriniz kuvvetli, ancak karşı cinsin bazı tutumlarına anlam veremiyorsunuz. Sıkıntıları görmezden gelmek, içinizde katlanarak büyümesine neden oluyor gibi. Sizden gizlenen bir takım şeylerin var olduğu hissi içinizi kemirebilir. Özel hayatınızla ilgili başkalarından akıl almak yerine direk partnerinizle konuşmayı deneyebilirsiniz. Size dost gibi görünen ve ilişkilerle ilgili fikir sahibi olmayan insanlar, yarar yerine size zarar veriyor olabilir. Yalnız Başak Burcu Nisan ayı içinde yeni bir başlangıca veya evliliğe imza atabilir. Aşk hayatınızda ani gelişen durumlar söz konusu olabilir.

Başak Burcu Nisan 2017 Aile ve İlişkiler

Nisan 2017 tarihinde Başak Burcu aile ve ilişkileri gelir-gider dengesi üzerine hesap yapıyor. Ortaklıklar, mal paylaşımı ve miras gibi konular gündeme gelebilir. Varsa ortak kazanlarda ayrılık kararı alınabilir. Birlikte yapılan bir takım aktiviteler son bulabilir. Sadeleşmek, hesabınızı bilmek ve yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Kuruntu ve endişelerin artabileceği bu dönem, ilişkiler konusunda sizi biraz zorlayabilir. Ay ortasında alacağınız bir haberle havalara uçabilirsiniz. Yakın zamanda girişimde bulunduğunuz bir işin meyvelerini ise ay sonuna doğru almaya başlıyorsunuz. Aileden gelecek olan fazladan bir kazanç yüzünüzü güldürüyor ve kendinizi güvende hissediyorsunuz.

Başak Burcu Nisan 2017 Sağlık

Başak Burcu sağlığı için Nisan 2017 tarihinde psikolojik olarak kendine iyi gelecek aktivitelerde bulunmalı. Stres kaynaklı mide-bağırsak problemleri oluşabilir. Bu dönemde sıkıntıları görmezden gelerek, günü yaşayarak hareket etmelisiniz. Sizi rahatlatan, birlikte vakit geçirmekten hoşlandığınız insanlarla bir arada olmaya gayret edin. Bunun yanında bağışılık sisteminizi güçlendirici besinlerle beslenmeye çalışın. Diyet, spor ve dış görüntüde yapabileceğiniz ufak tefek değişiklikler sizi iyi gelebilir.

Etiketler:

Türkiye'nin En Büyük Astroloji Sayfasına Davetlisiniz
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git