Boğa Burcu Mayıs 2017 Yorumu

19 Nisan 2017 tarihinde eklendi, 34.689 kez okundu.

BOĞA Burcu Mayıs 2017 tarihinde beklediğin bir haberle ilgili olumsuzluk yaşayabilirsin. Ancak, oluşan negatif etkiden kısa sürede sıyrılıp olması gerektiği şekilde yaşamaya devam ediyorsun. Mayıs ayı ile birlikte yeni maceralara atılmak, yeni heyecanlar duymak istiyorsun. Önüne çıkan fırsatları olumlu yönde değerlendirebilirsin. Şanslı bir dönemdesin ve yapmak istediğin değişiklikleri hayata geçirebilirsin.

Yeni Ay ve Dolunay Boğa Burcunu Nasıl Etkileyecek

11 Mayıs 2017 Dolunay Akrep Burcunda gerçekleşiyor. Dolunay etkileri kendine olan güven seviyeni düşürüyor. Bu günlerde manevi yönden güçlü hissetmeyebilirsin. 25 Mayıs 2017 Yeniayı Terazi Burcunda gerçekleşiyor. Yeniay etkileri ile toparlanıyorsun. Seni olumsuz etkileyen her ne varsa üzerinden atıyorsun.

Boğa Burcu Mayıs 2017 Aşk

Boğa Burcu aşk hayatı Mayıs 2017’de oldukça güçlü etkilere sahip. Bu etkileri olmasını istediğin alanlarda kullanmalısın. Dış görünüme bu ay daha fazla önem veriyorsun. Huzur bulma ihtiyacın yüksek olduğu için, aşkta tartışmalardan uzak duruyorsun. Özel hayatında sahip olduğun güveni kaybetmemek adına yeni adımlar atabilirsin. Ay içinde sana yapılan kasti davranış veya sözlerle karşılaşabilirsin. Mücadele ruhunu kaybettiğin an isteklerinden vazgeçmiş sayılacaksın.

Boğa Burcu Mayıs 2017 Aile ve İlişkiler

Mayıs 2017 Boğa Burcu aile ve ilişkilerinde sevgi ve şefkat arıyor. Yakın zaman içinde yaşananlar nedeniyle kaybettiğin duyguları aile içinde bulmak için çaba sarf ediyorsun. Pes edip, pes etmemen gereken konularla ilgili akıl danışabilirsin. Hayatında ne yöne gideceğini iyi belirlemelisin. Güçlendirmek istediğin bir ilişki var ise, bunu başarmak yine senin elinde. Hayal kırıklıklarını bir süre göz ardı ederek yola devam etmek daha iyi olabilir. Yaşanan bazı fikir ayrılıkları nedeniyle adını iki yüzlüye çıkarmak isteyen yakınlarınla yeni bir münakaşaya girebilirsin. Sen uyumlu olmaya çalış, bırak herkes kendi çamurunda debelensin.

Boğa Burcu Mayıs 2017 Sağlık

Boğa Burcu sağlığı Mayıs 2017 tarihinde biraz iyi biraz kötü. Bu durum biraz da sana bağlı sevgili Boğa. Kinle ve intikam duygusuyla hareket etmemelisin. İçinde beslediğin duygular diğerlerinden önce sana zarar veriyor. Hayallerine ve isteklerine ulaşmak için öncelikle sağlıklı olman gerektiğini aklından çıkarmamalısın. Stres bazı günler vücudunu ve psikolojini olumsuz yönde etkiliyor. Daha çekici ve sağlıklı olmak için gülümsemen yeterli.

Etiketler:

Türkiye'nin En Büyük Astroloji Sayfasına Davetlisiniz
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git