Kadınlar Duysun

Boğa Burcu Ocak 2018 Yorumu

28.12.2017
17.311
Boğa Burcu Ocak 2018 Yorumu

BOĞA Burcu Ocak 2018 tarihinde geçmişe odaklı olduğun konulardan vazgeçerek ne yönde ilerleyeceğine dair kararlar alıyorsun. Duyduklarına kulak asmayacak, diğer insanlara istediklerini elde etmek için fırsat vermeyeceksin. Yeni senede hayatında çok şey değişebilir. Büyük bir miras davasının mesele haline gelmesi olası görünüyor. Ocak 2018’de Boğa Burcunun aşka bakışı da değişiyor. Benim hayatım benim kurallarım diyerek yol alıyorsun. Seni yoran, üzen ve yarı yolda bırakacak türde aşklardan uzaksın.

Yeni Ay ve Dolunay Boğa Burcunu Nasıl Etkileyecek

02 Ocak 2018 Yengeç Dolunayı ve etkileri ile yaşananlara seyirci kalarak geri plandan izliyorsun. Sessizliğini korumak ve dahil olmamak sana iyi geliyor. 17 Ocak 2018 Oğlak Burcundaki Yeniayla birlikte genel hayatın ve iş düzenin konusunda yenilikler yapabilirsin. Huzursuz olduğun noktalara ufak ama etkisi büyük dokunuşlar yapıyorsun.

Boğa Burcu Ocak 2018 Aşk Yorumu

Boğa Burcu aşk hayatı Ocak 2018 tarihinde ters giden noktalara odaklı. Bazı sorunları ne kadar baskılamaya çalışsan da başaramıyorsun. İlişkinde sorun yaratan etkileri ortadan kaldırmak için partnerinle net şekilde konuşmayı denemelisin. Kurban psikolojisinden kurtularak daha güçlü bir duruş sergilemelisin. Gidişatın çok sıktığı ve bunaldığın noktada rest çekecek duruma geliyorsun. Evliliklerde bu çok riskli ve geri tartışmalarda geri dönüşü olmayan sözler sar edilmemeli.

Boğa Burcu Ocak 2018 Aile ve İlişkiler

Ocak 2018’de Boğa Burcu aile ve ilişkileri hareketleniyor. 1. dereceden akrabalarla çözülmesi gereken bir mal paylaşımı gündeme gelebilir. Aile büyüklerinin alacağı kararlar herkesi memnun edecek tarzda değil. Bir süre geri planda kalarak işleri sessizlik içinde yürütmek isteyebilirsin. Ancak devreye girmen gereken noktada sessizliğini bozuyorsun. Çevre ve arkadaşlarla olan ilişkilerin son derece iyi. Ortamların aranan ismisin.

Boğa Burcu Ocak 2018 Sağlık

Boğa Burcu sağlığı Ocak 2018’de yaşanan bazı durumlardan olumsuz etkilense de ruhsal anlamda kendini korumaya alıyor. Psikolojin oldukça güçlü. Bedensel olarak zaman zaman yorgun düşebilirsin. İş ve ev arasındaki dengeyi sağlayabilirsen fiziksel olarak daha az efor sarf edebilirsin. Uyku düzenine ve sağlıklı beslenmeye daha fazla önem vermelisin.