Haftalık Burç Yorumları

Haftalık Burç Yorumları
25 Şubat 2017 tarihinde eklendi, 5.021.028 kez okundu.
loading...

Ünlü astrologlardan derlediğimiz haftalık burç yorumlarınızı aşağıdaki görsellerden burcunuzu seçerek okuyabilirsiniz. 27 Şubat – 5 Mart haftası burç yorumlarınızda, bu hafta içerisinde sizi bekleyen, fırsatlar, karşılaşabileceğiniz olumlu ya da olumsuz durumlar ve bu durumlar karşısında yapmanız gerekenleri bulabilirsiniz.

Bu Hafta Genel Haftalık Burç Yorumları

BURÇLAR bu hafta 26 Şubat Yeniay etkisi altında. Burçlar ve yükselen burçlar için son derece güçlü ve olumlu bir hafta. Özellikle iletişimde var olan tüm sorunlar ortadan kalkabilir. Kararlar netleşiyor. İlerlemek istenen konular üzerine önemli adımlar atılabilir. Duygusal geçişlerde keskin noktalara temas edilmiyor. Çevre ve aile ile yapılan iş birliği, uzun vadede kazanç getirebilir. Maddi anlamda burçlara para akışı hızlanıyor. Bu anlamda iyi değerlendirilmesi gereken bir hafta. Başlangıçlar büyük oranda güzel sonuçlanabilir. Özel ilişkilerde mesele haline gelen konulara farklı yönlerden bakılabilir. Yeni ilişkiler, ilanı-ı aşklar ve teklifler için son derece güzel bir süreç. Bu hafta burçları neler bekliyor? Ayrıntılı şekilde  öğrenmek için, aşağıdaki burç sembollerine tıklayabilirsiniz.

Haftalık yorumlarınızı okurken, yükselen burcunuzun haftalık yorumunu da mutlaka okumalısınız. Hepinize mutlu günler. Sevgi ile kalın…


Burcunuza Özel Haftalık Burç Yorumları

loading...
Yeni Yemek Tarifleri Sayfamıza Bekliyoruz

Etiketler:

Haftalık Burç Yorumları Konusuna 20 Yorum Yapıldı
 1. Fatma diyor ki:

  Aslan burcunu yorumunu ararmısın iz. Bu hafta nasl bir hafta olacak.parasal konuda ,iş konusunda vede saglık

 2. İsmail diyor ki:

  Oğlak Burcuyum.Başak Burcu Bir Bayanı Seviyorum.İstediğim Karşılığı Göremiyorum.Duygularını Belli etmek istemiyor olabilir mi? Ne yapmalıyım.

  1. su diyor ki:

   ismail ben bir başak burcu olarak duygularını dışa vurmayı sevmeyen çekingen karakterleriz onun güvenini kazanmaya çalış senin yanında rahat hissetsin

  2. Ramazan diyor ki:

   Ismail bey olması gereken herşeyi yaptıysanız olmuyorsa zorlamayın.yaptiklarinizin değerini görmeyen biri ileride mutlaka anlayacak ama iş işten geçmiş olacaktır.
   Mutluluklar dilerim size.

 3. Ebru diyor ki:

  Bende oğlak burcuyum başak burcu bi adama aşığım.
  Kadın erkek farklımıdır bilmem ama duygularinı öyle iyi saklarki hiç bişey anlayamassin

  1. kenan diyor ki:

   Yükselen burc da çok önemli bu hususa dikkat edin.. Başak burçları çok içe kapanık olabilirler. Bende başak erkeği olduğum için söylüyorum. içi parçalanırken gülmesini bilir.

 4. Ahmet Ali topçu diyor ki:

  aslan burcu 16.08.1964

 5. Tuğba diyor ki:

  Kova burcu kadınıyım başak erkeğiyle anlaşmam mümkün mü?nolur olsun ?

 6. nazli diyor ki:

  Başak burcu yüm eşim yengec anlasabilirmiyizz

 7. Temel diyor ki:

  Çok zor başak ve oğlak inatçı burçlar onun için karakterleri aynı olduğundan birbirlerine üstünlük sağlar ikiside üstün olmak ister çok zor ama başak çok güvenilir dir dünyayı yakar .?

 8. Pinar diyor ki:

  Ben akrep burcu patnerim koc evlilikleri nasil olur…ljtfen cok merak ediiyorm

 9. mira diyor ki:

  Selam ben yukselen burcumu nasil oyrene bilirim ? Aslan burcuyum fakat yukselenimi bilmiyorum lutfen yardimci ola bilirmisiniZ?

 10. mira diyor ki:

  Selam aslan burcuyum ama yukselenimi bilmiyorum rica etsem bana yardimci olurmusunuz?

 11. mehmet diyor ki:

  Slm arkadaşlar ben kova burcuyum sevdiğim kıza bir türlü acilamadim ne yapmamı önerirsiniz lütfen yardımcı olun

  1. esen diyor ki:

   sevdigin kizin burcu ne mehmet yardimci olmak istedim

 12. Disiaslan diyor ki:

  Merhaba aslan burcuyum basak burcu bir erkekle nasil bi iliskimiz olur yorumlar misinizz

 13. esen diyor ki:

  ben kova burcuyum sevdigim cocuk ise oglak burcu ve acayip inat ve kiskanc ne yapmqliyim beni terk ettiginden beri sanki yasayan bi ölü gibiyim?

 14. esen diyor ki:

  ben kova burcuyum sevdigim cocuk ise oglak burcu ve acayip inat ve kiskanc ne yapmqliyim beni terk ettiginden beri sanki yasayan bi ölü gibiyim?

 15. şeydaa diyor ki:

  Yükselen burc da çok önemli bu hususa dikkat edin.. Başak burçları çok içe kapanık olabilirler. Bende başak erkeği olduğum için söylüyorum. içi parçalanırken gülmesini bilir.

 16. Mustafa diyor ki:

  Oğlak burcu yum yay burcu bir bayan LA ile ilişkim var ilişkim hep sıkıntılı

Sayfa başına git