Yay Burcu Haftalık Yorumu

Bilgi: Klavye yön tuşlarını kullanarak galeri resimleri arasında geçiş yapabilirsiniz.

YAY Burcu bu hafta hayatının her alanında yeni sürprizlerle karşılaşabilirsin. Kariyerinde yeni sürpriz bağlantılar, anlaşmalar, günlük hayatında sürpriz misafirler ve özel hayatında hiç beklenmedik sürpriz gelişmeler söz konusu. Kendini daha öz güvenli ve güçlü hissediyorsun. Bir konuda çektiğin nakit sıkıntısı hafta ortasında halloluyor.

Geçmişe dair negatif birtakım duygular geride kalıyor. Yakın çevrende sorun yaşadığın biriyle ilgili ne kadar yanıldığını fark ediyorsun. Bu hafta gireceğin yeni ortamlarda bilmediğin şeyler öğreniyor, kendine yeni yaşam alanları keşfediyorsun. Varsa partnerinden gelen bir hafta sonu sürprizi seni çok mutlu ediyor. Bekarsan fırtınalı bir ilişkiye adım atabilirsin. Bu hafta sağlığınla ilgili enerjini doğru kullanabildiğin ölçüde sağlıklısın.

loading...
Yay Burcu Haftalık Yorumu Konusuna 8 Yorum Yapıldı
 1. sevgi diyor ki:

  sizi seviyorum

 2. sevgi diyor ki:

  harika çok güzel yorumladınız teşk ederim

 3. Semra diyor ki:

  Süper. Tskler

 4. arzu diyor ki:

  güzeldi

 5. sevara diyor ki:

  Süper.?

 6. Yulduzhan diyor ki:

  Teşekkür ederim,harika güzel yorumlar

 7. sule yumurtavi diyor ki:

  Yay burcu bayaniyim şule yumurtacı neden aşk sevgiden bahsedilmiyor Merak ettiğim yay burcunu hep kısa ve istediğimiz supriz mucilerden bahsedilmiyor on bir sdünyada bekar yay lar aşkı bulcak mi ne bekliyor sağlık ayrıntı yok

 8. gulendam diyor ki:

  supar

Sayfa başına git