Yengeç Burcu Haftalık Yorumu

Bilgi: Klavye yön tuşlarını kullanarak galeri resimleri arasında geçiş yapabilirsiniz.

YENGEÇ Burcu bu haftayla birlikte dönüm noktası sayılabilecek bir karar alabilirsin. Ayakların yere basıyor ve isteklerin konusunda bilinçlisin. Ancak çevrendeki bazı insanlara yeteri kadar güven duymuyorsun. Bu durum, yapabileceklerine bir şekilde engel oluyor. Ne kadar uğraşırsan uğraş asla her şey tam olmayacak. Bunun bilincinde olarak hareket edersen daha pozitif ve olası davranışlar sergileyebilirsin.


Bu hafta Yengeç Burcu aşk hayatında hiç olmadığı kadar gerçekçi. Ciddi sorumluluk gerektiren kararlar alıyorsun. Birlikteliğine zarar verebileceğini düşündüğün şeyleri uzaklaştırarak bir anlamda aşkını korumaya alabilirsin. Evlilikler mükemmel şekilde ilerliyor. Yengeç Burcu hayatında bu hafta da heyecan eksik olmuyor. Kariyerinde geri planda kalan işleri gündemine alarak ilerletebilirsin. Yengeç Burcu sağlığı bu hafta oldukça iyi. Ancak sakatlanmalar konusunda daha dikkatli olunması gerekiyor.

Yengeç Burcu Haftalık Yorumu Konusuna 6 Yorum Yapıldı
 1. fatma celik diyor ki:

  09 04 1964 dogum tarihi benim hakkimda ne dusunuyorsun

 2. fatma celik diyor ki:

  Gelecegim hakkimda bi seyler ogrenmek

 3. fatma celik diyor ki:

  Gelecek gunlerde nelerle karsilasacam cevap bekliyom

 4. adem diyor ki:

  Bakalım bu hafta bahsedildiği gibi mi olacak. Bazı konularda doğru tespitler var bu tespitler ise insanı ayakta tutuyor ya.

 5. kadire diyor ki:

  Is ve ask hayati

 6. kadire diyor ki:

  Dogum tarih 17/7/1991

Sayfa başına git