Kadınlar Duysun

İkizler Burcu 2018 Yaz Yorumu

10.07.2018
5.115
İkizler Burcu 2018 Yaz Yorumu

İKİZLER Burcu 21 Haziran – 23 Eylül 2018 yaz aylarında adeta yenileniyorsun. Üzerinde çalıştığın konularda başarı kaçınılmaz oluyor. Bu açıdan bakıldığında yaşam kaliten de iyileşiyor. Yakın zamanda yaptığın yüzleşmelerin sana fayda getirdiğini göreceksin. Bir grup arkadaşın arasında yaşanan sorunların içine sen de dahil oluyorsun. Fikirlerini belirtirken temkini elden bırakma. Özel hayatında alacağın bir karar geleceğin için son derece önemli. Yeni sezonda yeni deneyimlere hazır olmalısın.

Yeni Ay ve Dolunay İkizler Burcunu Nasıl Etkileyecek

28 Haziran 2018 Oğlak Dolunayı etkileri ilişkini iki kişilik yalnızlığa dönüştürüyor. Birlikteliğin varsa da bir süre ruhsal anlamda yalnız hissedeceksin. 13 Temmuz 2018 Yengeç Yeniayı etkileriyle kendini seyahate veriyorsun. Enerjin yükselişe geçiyor, olduğun yer sana dar geliyor. 27 Temmuz 2018 Kova Dolunayı etkileri yapacağın yeni başlangıçların habercisi niteliğinde. 11 Ağustos 2018 Aslan Yeniayı ve Güneş Tutulması etkileri kendine birçok soru sormana neden oluyor. Çözüm üretmediğin bir konuda nasıl etmeli? Ne yapmalı? diye günlerce düşünecek, sonunda bir çıkar yol bulacaksın. 26 Ağustos 2018 Balık Dolunayı etkileri ile özel hayatına yeni heyecanlar geliyor. 09 Eylül 2018 Başak Yeniayı etkileri arkandan dönen bazı oyunların farkına varmanı sağlıyor.

İkizler Burcu Yaz 2018 Aşk Yorumu

İkizler Burcu aşk hayatı 2018 yaz ayları ile birlikte farklı deneyimler elde ediyor. Kendini baskı ve dayatmalardan arındırıyorsun. İsteklerin dışında hiçbir şeye boyun eğmeyeceksin. Çıkacağın bir yolculukta tanışacağın biri hayatının yönünü değiştirebilir. Ailenin senin üzerindeki etkisi gün geçtikçe azalıyor. Aldığın bazı kararları uygulamakta diretiyorsun. Evli İkizler Burcu 2018 yazında özel hayatına istediği şekilde yön vermeyi başarıyor. Eşinle her konuda iş birliği içinde hareket ediyorsun. Bu da dışarıdan gelebilecek risklere engel oluyor.

İkizler Burcu Yaz 2018 Aile ve İlişkiler

İkizler Burcu 2018 yaz aylarında aile ve ilişkilerine belli oranda sınırlamalar getiriyorsun. Seni rahatsız eden konu ve kişilere dur diyeceksin. Yapılan nankörlükleri ve dedikoduları fark etmekte hep geç kalıyorsun. İnsanlara olan güvenini yitirmektense bu tip insanları hayatından çıkarma kararı alacaksın. Yakın çevrende veya sosyal ortamda fark etmiyor samimi bulmadığın kişilerle muhatap olmuyorsun. Çok güvendiğin birinin hakkında söylediklerini duyunca kısa süreli hayal kırıklığına uğrayacak ardından toparlayacaksın.

İkizler Burcu Yaz 2018 Sağlık

İkizler Burcu sağlığı 2018 yaz ayında mide ve bağırsaklarla ilgili biraz hassas. Yiyip içtiklerine özen göstermen gerekiyor. Dışarıdan yemek yemek sana pek yaramıyor sevgili İkizler Burcu. Zaten bu konuda oldukça seçicisin. Bunun dışında spora yöneliyorsun. Yaz boyunca daha fit bir görünüme kavuşacaksın.