İkizler Burcu Kış 2018 Yorumu

İkizler Burcu Kış 2018 Yorumu

İKİZLER Burcu 2017 – 2018 kış aylarında aşk, iş ve aile hayatıyla ilgili yeni planlara dahil oluyorsun. Güven vermeyen durumlardan tümüyle sıyrılmak istiyor, bu yönde ilerliyorsun. Seyahatlerle birlikte harcamalar artıyor. Aşk hayatına girecek olan yeni biri aklını başından alabilir. Buna dayanarak söyleyebiliriz ki heyecanın doruklarına çıkabilirsin. Ancak bu çıkışın bir inişi olacağını unutmamalısın. Bununla birlikte keyfine olan düşkünlüğün ve rahatlığın yaşam alanında yapacağın bazı değişiklikleri işaret ediyor.

İkizler Burcu Aralık 2017

İkizler Burcu Aralık 2017’de güzel zamanlar geçiriyorsun. Çevren gittikçe genişliyor. Bununla birlikte sana güven vermeyen ve yoluna taş koyan ne varsa silip süpürüyorsun. Kariyer alnında kendi çabanla geldiğin yeri sağlama almak için birtakım çalışmalarda yer alabilirsin. Ay ortasından sonra tempon artıyor. Aşk hayatında karşılaşacağın sürpriz bir durum seni havalara uçuracak cinsten. Bu ay kendine olan güvenin son derece yüksek.

İkizler Burcu Ocak 2018

İkizler Burcu Ocak 2018’in ilk günlerinden itibaren önemli işlere el atıyorsun. Hayatında var olan aşka farklı şekilde yön vermek isteyebilirsin. İkili ilişkilerine belli oranda mesafe koyabilirsin. Enerjin yüksek ve sen bu enerjiyle baş edemeyerek ilgini farklı alanlara kaydırabilirsin. Çok merak ettiğin şeyler dışında konsantre olmakta zorlanıyorsun. Ay sonunda ev, emlak ve yerleşme gibi konular ortaya çıkıyor. Düşman olduğun birinin seni geriden takibi söz konusu. Yakın çevrenden bazılarıyla paylaştıklarına dikkat etmelisin.

İkizler Burcu Şubat 2018

İkizler Burcu Şubat 2018 tarihinde tümüyle geleceği hedefliyorsun. Geçtiğimiz ay yaptığın aşırı harcamalar bu ay biraz başını ağrıtabilir. Kazancın iyi ancak bazı ödemelerin gecikmesi söz konusu. Aşk hayatında ciddi gibi görünen bir durum tam tersine dönüyor. Ne olduğunu anlamadığın bir meselenin içine çekilmek isteniyorsun. Ay sonu gibi şehir dışı seyahatleri yapabilirsin. Kariyer hayatın hız kazanıyor. Bu aydan sonra bütçen önemli ölçüde rahatlıyor.

İkizler Burcu Kış 2018 Sağlığı Yorumu

İkizler Burcu sağlığı 2017 – 2018 kış aylarında son derece canlı ve dinamik görünüyor. Rahatsızlıklar önemli bir boyuta ulaşmadan kısa sürece iyileşiyor. Özel hayatında ve çevrende yaşanan bazı dengesizliklerle strese girebilirsin. Ancak sorunun sende değil de fesatlanan insanlarda olduğunu bilmeli, onlardan sessizce uzaklaşmayı tercih etmelisin.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.