Koç Burcu Kış Yorumu

15 Kasım 2016 tarihinde eklendi, 25.786 kez okundu.

KOÇ burcu 2016 – 2017 kış aylarında aşk, iş ve kariyer konusunda, kısaca hayatında heyecan verici gelişmeler yaşıyor. 2017 koç burcuna şans getiriyor. Dolayısıyla yılın ilk ayları yenilik ve değişimlerle geliyor. Uzun zamandır yapamadığınız her şeyi kış ayları içinde yapabileceksiniz.

Koç Burcu Aralık 2016’da Planlı şekilde hareket ediyor. Ufkunuzu daha berrak görebileceksiniz. Koç burcu 2017 yılı öncesi yaşamış olduğu her şeyden ders çıkarmış olarak yeni yıla giriş yapmak istiyor. Eğitim hayatı olan koç burcu kendine çizeceği yeni yol ile daha fazla başarı sağlamayı hedefliyor. Bakış açınız olgunlaştı koç burcu. Özel hayatınızdaki huzursuzluklar geride kalıyor. Bu canlılık iş hayatınıza da yansıyor. Yeni yıla girmeden önce hayatınızın her alanında denge sağlamak isteyeceksiniz. Sosyal hayatınız renkleniyor, misafir trafiğiniz artıyor ve toplantıların aranılan ismi oluyorsunuz. Arkadaşlıkların ve dostlukların yoğun olarak ortaya çıktığını görüyoruz. Yenilik ihtiyacı içine giren koç burcu, Aralık ayında gereken tüm değişimlere sahip oluyor.

Koç Burcu Ocak 2017 ile birlikte aile bağlarını sağlamlaştırıyor. İş hayatında da yoğun bir çalışma içine girecek olan koçlar, evi ile işi arasındaki dengeyi sağlamaya çalışıyor. Çevrenizde sizi önemseyen kişilerle bir araya gelmek, vakit geçirmek arzusundasınız. Bazı arkadaşlıklarınıza kendinizce, sebeplerle son verebilirsiniz. Koç burcu aşk hayatı Ocak 2017 de güzelleşiyor. Bazı konularda anlaşmazlıklar olsa da, genel olarak uyum içindesiniz. Partneri olan koçlar bu ay atacakları adımlarda onaylanmak isteyecekler. Girişimlerinizde sevdiğiniz insanın desteğine ihtiyaç duyabilirsiniz. Çevrenizden yükselen çatlak seslere kulağınızı tıkıyor, birlikteliğinize odaklanıyorsunuz. Bekar koçlar Ocak ayı içinde kafanızın karışmasına sebep olabilecek yeni biriyle tanışabilirsiniz.

Koç Burcu Şubat 2017 iş hayatı konusunda sürekliliği olan işlere yöneliyor. Sizi yoran ve oyalayan girişimlerden uzak durmayı tercih edebilirsiniz. Maddi durumunuzun daha da iyileşeceğini, ödemeleriniz konusunda rahatlayacağınızı söyleyebiliriz. Evli olan koçların eşleriyle uyumu ve planlı hareket etmeleri, yaşam koşullarını bir basamak yukarı taşıyor. Fırsatların size dönük olacağı bu ay, hedeflerinize ilerlemeniz daha kolay olabilir. İş birliğine açık ve güvenilir insanlarla çalışmak isteyeceksiniz. İstediklerinize sahip olmak adına bu ay daha fazla çaba sarf edebilirsiniz. Yaşamınızın kontrolünü elinizde tuttuğunuzu hissediyor, kolayca yön verebiliyorsunuz. Koç burcu aşk hayatı Şubat 2017 tarihinde bekarlar için sürekliliği olmayan ilişkilere açık gibi görünüyor. Kuracağınız ilişkilerin sizi yıpratmaması için kararlarınızı zamana yaymaya çalışın.

Koç burcu sağlığı kış aylarında daha fazla enerjiye ihtiyaç duyabilir. Yaşantınızın yüksek temposuna uyum sağlamak için, size güç verecek vitaminli besinlere yönelmelisiniz. Gün bitiminde dinlenmek için kendinize vakit ayırmaya çalışın. Özellikle mide, diş ve baş bölgeniz daha hassas. Midenizi yoracak yiyeceklerden uzak durmaya gayret edin. Yaşanabilecek diş problemlerinizi ihmal etmeyin ve stres ortamlarından mutlaka uzak durun.

Etiketler:

Türkiye'nin En Büyük Astroloji Sayfasına Davetlisiniz
Koç Burcu Kış Yorumu Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Şerife dedi ki:

    İş hayatım nasıl olacak evlilik görünüyor mu koç burcuyum

Sayfa başına git