Koç Burcu Mart 2018 Yorumu

25 Şubat 2018 tarihinde eklendi, 17.809 kez okundu.

KOÇ Burcu Mart 2018 tarihinde isteklerine ve gelecekle ilgili planlarına odaklanıyorsun. Moralin her geçen gün daha da yükseliyor. Önümüzdeki süreçte umut vaat eden gelişmeler seni bekliyor. Uzun zamandır istediğin bir şeyi ay ortası gibi gerçekleştiriyorsun. Şu günlerde geçmişe takılı kalmaktan vazgeçmek adına yeniliklere yöneliyorsun. Koç Burcu Mart ayında kariyer alanında hedef kitlesini büyütüyor. Kazancını artıracak işlere yöneliyorsun. Karşına çıkabilecek sıkıntıları aşmak için yeniliklere başvuracaksın. Güven duyduğun dostlarının desteği ile hızla ilerliyorsun.

Yeni Ay ve Dolunay Koç Burcunu Nasıl Etkileyecek

2 Mart 2018 Başak Dolunayı etkileri ile yapacağın seyahatler artıyor. Uzak yerlerle ilgili iletişim aktif hale geliyor. 17 Mart 2018 Balık Yeniayı ve etkileri sana şans enerjisi veriyor. Gelen teklifleri değerlendirmeye alıyorsun. Harcamalar dikkat çekiyor. Bütçeni sarsacak masraflardan kaçınmalısın. 31 Mart 2018 Terazi Dolunayı etkileri sende yeni düşüncelere sebep olabilir. Özellikle aşk hayatında hareketlilik yaşanıyor. İlişkin yoksa iyi başlayan bir ilişkiye sahip olabilirsin.

Koç Burcu Mart 2018 Aşk Yorumu

Koç Burcu aşk hayatı Mart 2018 tarihinde huzuru ön plana alarak devam ediyor. Karşılık görmeyen duygulardan vazgeçiyorsun. Seni zorlayan bir ilişkin varsa hiç düşünmeden son verebilirsin. Hissettiklerinin seni yanlışa sürükleyerek iç dünyanı karatmasına izin vermeyeceksin. Evliliklerde kontrolcü tutum oluşabilir. İsteklerinin yerine getirilmesi adına zaman zaman baskı yaratabilirsin. Ancak bu seni olumsuz etkileyecektir. Partnerinle aynı şekilde hareket etmek işe yarayabilir. Bekar Koç Burcu Mart 2018 tarihinde yeni bir aşka adım atıyor. Bu aşk senin gelecekte evleneceğin insanı karşına çıkarabilir.

Koç Burcu Mart 2018 Aile ve İlişkiler

Mart 2018’de Koç Burcu aile ve ilişkilerine her zamankinden fazla değer veriyor. Hayatında olumsuzluklar yok değil. Ancak sorunların büyümemesi adına yapıcı tutum sergiliyorsun. Sosyal hayatının ailen ile arana girmesine izin vermemekle iyi yapıyorsun. Dedikoducu insanlardan mümkün olduğunca uzaksın. Artık eskisi gibi hemen herkesle arkadaş olmuyor, güvenmiyorsun. Beklenti içinde olan bir akrabanın istekleri sende olumsuz etki yaratabilir. Maddi veya manevi yönde gelen bir isteği herhangi bir sebeple reddedebilirsin.

Koç Burcu Mart 2018 Sağlık

Koç Burcu sağlığı Mart 2018’de daha iyi. Kendine iyi bakıyorsun ve sağlığın her geçen gün iyiye doğru gidiyor. Kronik hale gelmiş bir rahatsızlığın varsa bu ay etkilerinin en aza indiğini göreceksin. Dış görüntünle ilgilenmen ruhsal anlamda seni destekliyor. Yapmak istediğin bir değişimi ay sonuna doğru gerçekleştirebilirsin.

Etiketler:

Türkiye'nin En Büyük Astroloji Sayfasına Davetlisiniz
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git