Koç Burcu Ocak 2017 Yorumu

28 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 11.718 kez okundu.

KOÇ Burcu Ocak 2017’ye, devam eden Merkür Gerilemesi ile başlıyor. 10 Ocak tarihine kadar tartışmalara müsait olabilirsiniz. 12 Ocak 2017 Dolunay size gizem katıyor. Duygularınızı arka planda yaşamak isteyebilirsiniz. İş hayatınız Ocak ayında tam istediğiniz şekilde ilerlemese de, uzun vadede kazandıran işlere imza atabilirsiniz. Ay içinde Plüton ve Merkür Koç Burcu 11. evinde buluşuyor. Bu kesişme, kozmik enerjiye neden oluyor. Bu enerji ile, istemediğiniz şeylerden ve alışkanlıklardan kurtulabilirsiniz. Ocak ayı Koç Burcu 6. sağlık evine giren Mars, güç veriyor. 20 – 24 Ocak tarihleri arası hedefleriniz arasında seçim yapmak zorunda kalabilirsiniz. 28 Ocak 2017 Yeniay etkileri ile planlarda değişiklik söz konusu.

Koç Burcu Ocak 2017 aşk hayatında konuşulması gerekenler konuşuluyor. Özel yaşantınız bu ay istediğiniz şekilde ilerleyebilir. Yalnız koç burcu, uzun zamandır istediği insanla görüşme şansı yakalıyor. Bazı koçlar aşk için şehir değiştirebilir veya karşı cinsle görüşmek için uzun bir yola çıkabilir. Evli koçlar Ocak 2017 tarihinde sınanıyor. Aşk üzerine hararetli tartışmalar yaşanabilir ve ayın ilk günlerinde geçmiş tekrar sorgulanabilir. İlişkisinden sıkılan koçlar, bir süre uzaklaşmak isteyebilir. Bazı koçlar ise dönmemek üzere ilişkiye son verebilir.

Ocak 2017 Koç Burcu aile ve ilişkileri Satürn’ün verdiği olumlu enerjiyle iyi ilerliyor. Herhangi bir dava, velayet veya evrak neticesinde ailenizin onayını almak durumda kalabilirsiniz. Konut, miras veya önemli bir para hakkında görüşme yapılabilir. Kardeşlerden birinin sorununu halletmek için bir araya gelinebilir. Ailede eğitim gören birinin güzel haberleri ile mutlu olabilirsiniz. Arkadaşlarınızın varlığı, bu ay, sizin için önem kazanıyor. Daha fazla vakit geçirmek, bazı konularda fikirlerini almak isteyebilirsiniz.

Ocak 2017 Koç Burcu sağlığı oldukça iyi. Mars’tan aldığınız enerji sayesinde kendinizi zinde hissediyorsunuz. Bağışıklık sisteminiz güçleniyor. Spora vakit ayırabilirsiniz. Dış görünüm önem kazanıyor. Farkındalık artıyor. Ruh haliniz daha anlaşılır ve olup bitenin ayrımını rahatlıkla yapabiliyorsunuz. Bu ay bir farklılık yaparak hamama veya masaj salonuna gidebilirsiniz.

Etiketler:

Türkiye'nin En Büyük Astroloji Sayfasına Davetlisiniz
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git