Kadınlar Duysun

Kova Burcu 2018 Yaz Yorumu

10.07.2018
7.812
Kova Burcu 2018 Yaz Yorumu

KOVA Burcu 21 Haziran – 23 Eylül 2018 yaz aylarında hayatın değişebilir. Yerleşim yerinde önemli değişimler beliriyor. Şehir, ev ya da ülke değiştirebilirsin. Seyahat aralığın artıyor. Aynı şekilde iş alanın da değişebilir. Kazancında farklılıklar beliriyor. Bu alanlarda olumsuz herhangi bir şey yaşanmıyor. Duygusal olarak kendini dengede tutmakta zorlanıyorsun. Çocuk temalı konular ön plana çıkıyor. Motivasyona ihtiyaç duyuyorsun. Cinsel hayatın canlı ama seni tatmin edecek türden değil. Bu aylarda bir mülk veya miras konusu devreye giriyor. Durumu hızlandırmak adına girişimlerde bulunacaksın.

Yeni Ay ve Dolunay Kova Burcunu Nasıl Etkileyecek

28 Haziran 2018 Oğlak Dolunayı etkileri ile alınması gereken yeni kararlar ortaya çıkıyor. 13 Temmuz 2018 Yengeç Yeniayı etkileri sende bazı geçmiş konularda pişmanlık yaratıyor. Keşke öyle değil de böyle yapsaydım diyeceğin durumlar ortaya çıkıyor. 27 Temmuz 2018 Kova Dolunayı etkileri ile hayatını bir anlamda düzene sokuyorsun. Beklentilerinin tümü karşılanıyor olmasa da huzurlu olacaksın. 1 Ağustos 2018 Aslan Yeniayı ve Güneş Tutulması etkileriyle büyük bir para elde ediyorsun. Bu süreçte bazılarıyla olan iletişimin artıyor. İsteklerine karşın dayatmalarla karşılaşabilirsin. 26 Ağustos 2018 Balık Dolunayı etkileri ile uzun bir yolculuğa çıkıyorsun. İnat ettiğin bir konuda olumlu sonuçlar elde ederek döneceksin.

Kova Burcu Yaz 2018 Aşk Yorumu

Kova Burcu aşk hayatı 2018 yaz aylarında yeni bir tanışma gerçekleşiyor. Hayatında biri yoksa bir süre devam edecek olan bu ilişki yaz sonuna doğru sona erebilir. Evliliklerde çocuk temalı konular ele alınıyor. Bazı şeyler pazarlık konusu haline gelebilir. Elde etmek istediğin şeyle ilgili konuda yanlış hamleler yapabilirsin. Duygusal davranmaman önem arz ediyor. Devam eden uzun süreli ilişkilerin bu yaz aylarında evlilikle sonuçlanması mümkün görünüyor.

Koca Burcu Yaz 2018 Aile ve İlişkiler

Kova Burcu 2018 yaz aylarında aile ve ilişkileri belli konularda hareketleniyor. Mal, mülk, miras ve dava konuları ön planda oluyor. Hepsiyle ilgili olumlu ve olumsuz sonuçlar alınıyor. Her şey istediğin gibi olmasa da çoğu şey seni tatmin edecek nitelik kazanıyor. Aileyi bir arada tutma çaban devam ediyor. Eskiye oranla daha mantıklı kararlar almaya çalışıyorsun. Bazı insanların gerçek yüzünü biliyorsun ve alacağın kararlarda ona göre davranacaksın.

Kova Burcu Yaz 2018 Sağlık

Kova Burcu sağlığı 2018 yaz aylarında biraz hassas görünüyor. Bedeninin sana verdiği sinyalleri umursamalısın. Gerekiyorsa bir doktora git ve en azından için rahat olsun. Kol ağrısı yaşayabilirsin. Aynı oranda sırt ve bel ağrıları da baş gösterebilir. Yeme içme ve uyku düzeni gibi alışkanlıklarına düzen getirmelisin. İlaç almak yerine doğal beslenme ürünlerine yönelmen iyi olacaktır.