Kova Burcu Ocak 2017 Yorumu

29 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 9.118 kez okundu.

KOVA Burcu Ocak 2017 ile kariyer hayatında yeni bir sektöre sıçrayabilir. Enerjiniz bu ay güzel ve eğlenceli işlere açık durumda. 12 Ocak Dolunay etkileri, özel hayat üzerine olumsuzlukları tetikleyebilir. Verdiğiniz bazı sözleri zamanında yerine getiremeyebilirsiniz. Bu da size pahalıya patlayabilir. Bazı konular sabır istiyor. Acele etmemeli, aynı zamanda kararlı olduğunuzu göstermelisiniz. Kova Burcu yeni başlangıçlar için destekleniyor. 28 Ocak Yeniay etkileri, yeni fırsatlar sunuyor. Hayatınızda kapanan bir dönem, yerini bambaşka bir döneme bırakabilir.

Kova Burcu Ocak 2017’de aşk hayatında zorlu iletişimden uzak durmalı. Özellikle partneri olanlar bu konuda çok dikkat etmeli. Eski sorunların yaşanması olası görünüyor. 12 Ocak Dolunay etkileri, partnerinizle aranızı ciddi boyutlarda açabilir. Gerçekleşmesi gereken bir durumun gecikmesi sizi zora sokabilir. Sizin sakin tavrınız karşı tarafı çileden çıkarabilir. Bekar Kova Burcu Ocak 2017’de aşk istiyor. Ancak aradığı aşkı bulabileceğinden emin olamıyor. Hayal dünyanız çok geniş. Sınırları zorlayabilir, imkansıza adım atabilirsiniz.

Ocak 2017 Kova Burcu aile ve ilişkilerinde şartlar olgunlaşıyor. Eskiye oranla daha iyi anlaşılır hale geldiniz. Yakın akrabaların ve var olan çocukların duyarsızlığı yavaş yavaş son buluyor. Yılın tamamına baktığımızda şartlar tümüyle sizin lehinize dönüyor. Bazıları iplerin sizin elinizde olduğunun farkına varmış olmalı. Zorluklara karşı dik durmayı bilerek, olgun tavrınızı korumanız herkes tarafından taktir ediliyor. Ocak ayı sonuna doğru yapılan görüşmelerde sözlerinizi esirgemiyorsunuz.

Ocak 2017 Kova Burcu sağlığı çok fazla özen gerektiriyor. Alerji, astım bronşit ve nefes darlığı yaşayanlar bu ay sıkıntıya girebilirler. Merkür Gerilemesi sizi sağlık konusunda çok fazla etkiliyor. Ocak yarısına kadar gereken önlemleri almalısınız. Düşmeler ve çarpmalar da yaşanabilir. Ani denge kayıplarına dikkat. Varsa kontroller ve ilaçlar ihmale gelmez. Bilinçsiz şekilde ilaç kullanmayın.

Etiketler:

Türkiye'nin En Büyük Astroloji Sayfasına Davetlisiniz
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git