Kadınlar Duysun

Terazi Burcu 2018 Yaz Yorumu

10.07.2018
5.347
Terazi Burcu 2018 Yaz Yorumu

TERAZİ Burcu 21 Haziran – 23 Eylül 2018 yaz aylarında ruhsal bütünlüğünü koruyorsun. Kendini bugüne kadar affedemediğin bir konuda temize çekiyorsun. Hayat görüşün ve olaylara olan bakış açın değişiyor. Pişmanlık duyduğun şeyler konusunda aynı hatalara düşmeyeceksin. Denemek istediğin bir şeyi deniyor, sonuç her ne olursa olsun razı geliyorsun. Eğitim ve iş alanında yapacağın yenilikler uzun vadede kazanç sağlayacak nitelikte. Çalışmalarının hiçbiri boşa çıkmıyor. Özel hayatın konusunda biraz karamsarsın. Hiçbir zaman istediğin gibi olmadığını ve olmayacağını düşünüyorsun. Aşkı gerçekten yaşamak için önce bu düşüncelerden kurtulmalısın.

Yeni Ay ve Dolunay Terazi Burcunu Nasıl Etkileyecek

28 Haziran 2018 Oğlak Dolunayı etkileri sana yeni yollar sunuyor. Özellikle parasal anlamda yeni fırsatlara sahip olacaksın. 13 Temmuz 2018 Yengeç Yeniayı etkileriyle planladığın şeylerle ilgili uygun şartları oluşturuyorsun. Karşına yeni rakipler çıkıyor. Önemli insanlarla iş birliği yaparak daha fazla kazanmaya başlıyorsun. 27 Temmuz 2018 Kova Dolunayı etkileri ile genişleyen çevrende önemli bir yer elde edeceksin. Sosyal ortamlarda daha fazla bulunacaksın. Gece hayatına dalmamanı öneriyoruz. 1 Ağustos 2018 Aslan Yeniayı ve Güneş Tutulması etkileriyle çok önemli bir çalışmada başarı elde edeceksin. 26 Ağustos 2018 Balık Dolunayı etkileri enerjine denge getiriyor. Duygusal olaylara biraz faklı yaklaşabilirsin. İlişkinde geri adım atıyorsun.

Terazi Burcu Yaz 2018 Aşk Yorumu

Terazi Burcu aşk hayatı 2018 yaz ayları boyunca sakin ilerliyor. Eski coşkunluğun yok. Yakınlaşmalar ciddi boyuta ulaşmıyor. Bekarsan yaşayacağın hiçbir birlikteliği özgürlüğüne değer bulmayacaksın. Bu yaz mesleki alanda daha aktifsin. Terazi Burcu evliliklerinde eşlerin birbirine olan yaklaşımı da bu yönde. Birbirinizin sınırlarına pek girmiyorsunuz. Fikirlerinize karşılıklı saygı duyacaksınız. Problemli evliliklere dikkat etmekte fayda var. Zira mesafe artabilir ve kopmalar yaşanabilir. İpin ucunu bırakmamak gerek.

Terazi Burcu Yaz 2018 Aile ve İlişkiler

Terazi Burcu 2018 yaz aylarında aile ve ilişkilerinde samimi bir çerçeve oluşuyor. Bağların güçleniyor. Yakın çevrenden ihtiyacın olduğu konularda ciddi destekler alıyorsun. Uzun süredir arkadaşlık yaptığın biriyle önemli işlere gireceksin. Bu yaz gelir getirecek bir iş için borç altına girebilirsin. Yoğun sosyal yaşantın özel hayatının dengesini etkileyebilir. Aşk dünyanla iş dünyanı birbirinden ayrı tutmayı denemelisin. Aradaki ince çizgi şu dönemde olmasa bile ileride sorun yaratabilir.

Terazi Burcu Yaz 2018 Sağlık

Terazi Burcu sağlığı 2018 yaz aylarında iyi şekilde ilerliyor. Daha önce atlattığın bir rahatsızlığın gölgesinden korkuyor olabilirsin. Ancak aynı durum tekrarlanmıyor. Sıcak havalarda hassas olan böbrek sağlığın için bol bol su içmeye bak. Spordan vazgeçme ve dengeli beslenmeyi es geçme. Dış görüntüne önem veren biri olarak değişimlerden uzak kalmamalısın.