Terazi Burcu Ekim 2017 Aşk Yorumu

3 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 8.612 kez okundu.

TERAZİ Burcu aşk hayatı Ekim 2017’de olası her şeyi mümkün kılıyor. Gelişine yaşıyorsun diyebiliriz. Kendine ve adaletine güveniyorsun. Bu ay bazı durumlara tepkisiz kalabilir, izlemekle yetinebilirsin. Sen adım atmadığın süre içinde karşı tarafın ne yapacağını merak ediyorsun. Parçası olduğun ilişkinin neresinde olduğuna karar vermek için buna ihtiyacın var. Genel olarak keyifli vakit geçiriyor, zaman buldukça arkadaş ve dostlarla neşeli sohbetler ediyorsun. Özgürlüğünden ve özgür düşünce tarzından taviz vermemen bağlı bulunduğun ilişkiyi biraz da olsa zorluyor. Ancak sen sensin ve değişmeye pek niyetin yok gibi.

Ekim 2017 TERAZİ Burcu aşk hayatında flört dönemi kapanıyor. İlişkin varsa var olana odaklanıyorsun. Kalbin boşsa bu ay içinde ciddi bir ilişkiye atılmıyorsun. Eski bir ilişkiye dönüş söz konusu olabilir. Bu anlamda değerlendirmek için de diğer olasılıklara ara veriyor olabilirsin. İlerleyen zamanlarda hayatın sana sunduğu fırsatlardan daha fazlasını bulacağına emin olabilirsin. Özel hayatınla ilgili biraz daha sabırlı olmalısın.

TERAZİ Burcu aşk hayatı 2017 Ekim ayında çapraz durumlarla karşılaşıyor. İlişkine 3. şahıslar dahil olmaya çalışıyor. Bu şahıslar arkadaş, akrabalar veya yakın çevreden birileri olabilir. Olanlara sessiz kalman yanlış olabilir. Gerekiyorsa tartışmalı, düşünceni ve net tavrını ortaya koymalısın.

Etiketler:

Türkiye'nin En Büyük Astroloji Sayfasına Davetlisiniz
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git