Terazi Burcu Eylül 2016 Aşk Hayatı

3 Eylül 2016 tarihinde eklendi, 9.577 kez okundu.

Terazi Burcu Aşk Hayatı 1 Eylül Güneş tutulması ve 16 Eylül Ay tutulması evresinde güç kazanıyor. Aşkınızı ispatlayacak, keyifli zamanlar geçireceksiniz. İlişkisi olan teraziler aşk konusunda tam olarak doyuma ulaşıyorlar. Bekar terazi burçları ise yeni ilişki peşinde kendine uygun partneri arıyor. Bu ay bazı teraziler için sürpriz gelişmeler de yaşanabilir. Uzun süredir normal arkadaşlık yaptığınız biri size ilan-ı aşk edebilir.

Terazi burcu Eylül 2016 Aşk Hayatı biraz kafa karıştırabilir. Çok yönlü ilişkiler yaşanabileceği bu ay, aynı zamanda, evli teraziler açısından risk içeriyor. Bu durum hoşunuza gider ve farklı ilişki içine girme eğilimi gösterirseniz evliliğiniz riske girebilir. İlişkiyi yöneten baskın taraf genelde siz oluyorsunuz. Denge kurma çabası içindesiniz. Ama partnerinizin dengesini kaçırırsanız, denge bulmakta zorlanabilirsiniz. En iyisi hiç risk almamaktır.

Terazi Burcu Eylül ayı ile birlikte duygularını kontrol altına almakta güçlük çekiyor. Bekar teraziler diğer yarısını bulmak isterken, ilişkisi olanlar mıknatıs gibi aşk çekiyor. Terazi burcu bütün zamanda partnerine yoğunlaşıyor, keyifli günler geçirmek için planlar yapıyor. Ancak 3. şahıslara dikkat diyoruz. İlişkinizi çekemeyen, aranızı bozmak isteyenler çıkabilir karşınıza.

Terazi Burcu Aylık Aşk Yorumu değerlendirmesinde sonuç olarak aldığınız her darbe sizi güçlendiriyor. Ufak pürüzler, tartışmalar ve flört denemeleri sonrası yaşananlar aşık olanları aşkına daha çok bağlıyor. Bazı günler kafanız karışsa, farklı bir yol çizseniz de doğruyu buluyorsunuz.

Etiketler:

Türkiye'nin En Büyük Astroloji Sayfasına Davetlisiniz
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git