Terazi Burcu Mayıs 2017 Aşk Yorumu

20 Nisan 2017 tarihinde eklendi, 28.074 kez okundu.

TERAZİ Burcu aşk ve evlilik hayatı Mayıs 2017 tarihinde bir konuda endişe duyuyor. Geçmişle gelecek arasındaki bir bağlantı seni zorlayabilir. Şu anki özel hayatına devam edip etmemek geçmişten gelecek bir habere göre değişebilir. Ancak yaşadığın zamanın algıları ile geçmişi düşünmemen gerekiyor. Partnerinin tarafından gizli bir düşmanın ortaya çıkması söz konusu olabilir. Bu kişiyle karşılaştığında sakin ve sempatik tavrını koruyamıyorsun. Ortama, ister istemez negatif bir enerji yayılıyor. Buradan yola çıkarak düşmanın kim olduğunu kestirebilirsin. Ölçüp biçmeden, sonucu hesap etmeden hareket etmemelisin.

Mayıs 2017 TERAZİ Burcu aşk hayatı sınırları zorluyor. Güven duyduğun limanlardan uzaklaşabilirsin. Bu ay içinde herhangi bir seyahat veya yer değişikliği ihtimali yüksek görünüyor. Ani verilen kararlar seni başka bir yere sürükleyebilir. Olmak istediğin noktayı iyi belirlemeli, başkalarının istekleri doğrultusunda hareket etmemelisin. Bazı Terazi Burçları bu ay var olan ilişkisini resmiyete dökebilir veya birlikte yaşamaya başlayabilir. Bununla birlikte ortak yaşam alanlarında eğlenceli vakitler geçiriyorsun. Tatmin edici duygular ve heyecanlar seni bekliyor.

TERAZİ Burcu aşk 2017 Mayıs’ta içinde bulunduğu duruma göre değişim gösteriyor. Farklı bakış açılarına sahipsin. Geçmişle gelecek bağlantısı aklını karıştırıyor. İsteğin doğrultusunda ilerlemeyen bazı konulara hoşgörü ile yaklaşmak istemiyorsun. Bekar isen bu ay gizemli, çekici ve az konuşan bir karşı cinsin etkisi altına girebilirsin. Evli isen huzurunu kaçırmak isteyenlere karşı açtığın bir savaşın tam ortasında kalabilirsin.

Etiketler:

Türkiye'nin En Büyük Astroloji Sayfasına Davetlisiniz
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git