Kadınlar Duysun

Terazi Burcu Şubat 2018 Yorumu

19.01.2018
12.564
Terazi Burcu Şubat 2018 Yorumu

TERAZİ Burcu Şubat 2018 ile birlikte yakın zamanda olup bitenleri değerlendiriyor, aldığın bazı kararları bu anlamda değiştiriyorsun. Çevrende olup bitenler sana ders niteliğinde yeni şeyler öğretti. Hayatını, akrabalarını, arkadaşlarını ve dahi kendini gözden geçiriyor önceliklerini yeni baştan sıralıyorsun. Önem verdiğin şeylerin yeri değişiyor diyebiliriz. Bu süreçten sonra yakın çevrenin sorunları ile ilgilenmekten vazgeçebilirsin. Ay içinde ev alım-satım veya yüklü bir parayla ilgili gelişmeler yaşanıyor. Aile içi alınması gereken yeni sorumluluklar var. Bütçe planı yapman ve kapanmayan bir borcu ele alarak kapatman gerekiyor.

Yeni Ay ve Dolunay Terazi Burcunu Nasıl Etkileyecek

16 Şubat 2018 Kova Yeniayı ve etkileri ile parasal anlamda gelecek vaat eden çalışmalara imza atıyorsun. Yeniayla birlikte karşına çıkan fırsatları doğru yönde değerlendireceksin. Yaşanan hızlı gelişmeler ufak tefek sorunları da beraberinde getirebilir ancak bu sorunlar kısa sürede atlatılabilecek türden.

Terazi Burcu Şubat 2018 Aşk Yorumu

Terazi Burcu Şubat 2018 aşk hayatı tarihinde yeni bir döneme giriyor. Sorunlar geride kalıyor. Gereksiz yere kafaya takılan ve dert haline gelen şeyler azalarak yok oluyor. Evliliklerde eşler birbirlerine karşı yaptıkların hataların farkına vararak hayata daha güzel şekilde devam edecekler. Bu süreçte iletişimin en az seviyede olması düşünmek ve dinlenmek için çiftlere fırsat tanıyabilir. Süregelen ilişkilerde kısa süreli ayrılıklar yaşanabilir. Kırılma noktalarını önemsemek ve bu yönde çözüm oluşturmak gerekiyor.

Terazi Burcu Şubat 2018 Aile ve İlişkiler

Terazi Burcu Şubat 2018’de aile ve ilişkilerinde duygularla ilgili yoğun bir döneme giriş yapıyor. Hayatında her şey yolunda gitmiyor olabilir ve sen de bunun farkındasın. Ancak bu gibi dönemlerde beklediğin insanlardan beklediğin desteği görememek üzüyor seni. En iyisi hiç beklenti içine girmemek olabilir mi? Herkesin kendi çıkarı için yol aldığı bu dünyada fazla duygusal olmaya gerek yok. Bu ay sana gereksiz yere vakit kaybettiren ve laf kalabalığından öte gitmeyen insanları hayatından çıkarmalısın.

Terazi Burcu Şubat 2018 Sağlık

Terazi Burcu Şubat 2018’de sağlığında herhangi bir sorun yaşanmıyor. Zaman zaman ufak tefek ağrılar oluşabilir. Sinüzit olma ihtimaline karşı önlem alırsan yoğun baş ağrıları yaşamazsın. Seni zorlayan ve düşüncelerinde negatif etki yaratan ortamlardan uzak durmaya gayret etmelisin. Bedeninde yorgunluk belirtileri olduğu günlerde ufak bir dinlenmeyle enerjini yeniden toplayabilirsin.