Yağ Yakmak İçin Bu 3 Malzemeyi Kahvenize Ekleyin

30 Mayıs 2017 tarihinde eklendi, 274.801 kez okundu.

Bu 3 Malzemeyi Kahvenize Ekleyin Ve Ne Kadar Yağ Yaktınızı 1 Haftada Gözlerinizle Görün

Herkesin kendine göre ideal bir kilosu vardır. Bu nedenle çoğu kişi kilo vermeye çalışır. Özellikle yaz gelmeden birkaç ay önce çeşitli diyetler yapılır. Ancak yapılan diyetlerin çoğu uzun vadede faydalı değildir.

Kahvenize karıştıracağınız üç yiyecekle, karışımı günde iki kez içmeniz halinde yağlarınızı eritmeniz mümkün. Karışım sayesinde vücudunuz yağları düşman olarak görecek ve yakmaya başlayacak. Kahveye ekleyeceğiniz üç malzeme de evinizde bulunuyor.

Kahve içmenin hem avantajları hem de aşırı tüketimi halinde dezavantajları var. Mesela kahve metabolizma hızını arttırmasıyla ünlüdür. Kahvenize ekleyeceğiniz üç şeyle ise vücudunuzdaki yağların yakımını hızlandıracaksınız.

Malzemeleri karıştırıp kahvenize ilave etmeniz gerekiyor. Dikkat etmeniz gereken nokta ise geceleri karışımı içmemeniz. Aksi halde uyuyamayabilirsiniz.

İşte ihtiyacınız olan üç malzeme:
2 çay kaşığı bal
1 çay kaşığı tarçın
1 çay kaşığı hindistancevizi yağı
David Wolfe’un belirttiğine göre karışımı günde iki kez içmeniz halinde vücudunuzdaki yağların yakımı hızlanıyormuş.

Bal

Balda şeker bulunduğundan, balı kahveye karıştırmanın kötü bir fikir olduğunu düşünebilirsiniz. Livestrong.com’da belirtilenlere göre ise balın glisemik indeksi şekerden daha düşük olduğundan kahvenize eklemenizde bir sakınca yokmuş. Bal, sağlıklı içeceklerde kullanılır. Bunun nedeni ise doğal tatlandırıcı olması ve sağlığınıza faydası olmasıdır.

Tarçın

İnsanlar, eskiden beri tarçının faydalarından haberdardılar. Ancak çoğu kişi tarçının metabolizma hızına olan katkısından habersizdir. Tarçın, kan şekeri seviyesini düşürerek açlık hissini ortadan kaldırır. Ayrıca vücut sıcaklığını arttırır ve metabolizmayı hızlandırır. Doğal yağ yakıcıdır.

Hindistancevizi yağı

Hindistancevizinin vücutta yağ olarak depolanma kapasitesi düşüktür. İnsanlar konu hakkında giderek bilinçleniyorlar. Ayçiçeği yağı yerine zeytinyağı ve hindistancevizi yağı kullanmaya çalışıyorlar. Vücudunuz hindistancevizini sindirirken ortaya yağ yakmaya yardımcı bir ısı çıkıyor.

Bu üç harika yiyecek midenize indiği andan itibaren yağ yakımını hızlandırıyorlar. David Wolfe’nin belirttiğine göre, eğer günlük harcadığınız kalorinin altında kalori alırsanız ve karışımı günde iki kez içerseniz, yağ yakımının etkisini bir hafta içinde görmeye başlayacaksınız.

Kaynaklar: Authority Nutrition David Wolfe LiveStrong.com

Her gün kahve içen biriyseniz, kahvenize karışımı eklemeyi deneyin. Yağ yakmak isteyen arkadaşlarınızla karışımı paylaşın.

Türkiye'nin En Büyük Astroloji Sayfasına Davetlisiniz
Yağ Yakmak İçin Bu 3 Malzemeyi Kahvenize Ekleyin Konusuna 6 Yorum Yapıldı
 1. Dilek dedi ki:

  Pişirirkenmi koyulucak bunlar yoksa içerkenmi

 2. Gonca dedi ki:

  Kahvenize diyosunuz Türk,nescafemi belirtirseniz sevinirim

 3. Gulhan dedi ki:

  Kahve derken hangisini soyluyorsunuz.uygulamayi ac karnina mi tok karninami bu belirtirseniz sevinirim

 4. Selma dedi ki:

  Bence sade nescafe ve turk kahvesine pisirirken bi yerde daha okumustum bu tarz bir yazi

 5. Nur dedi ki:

  Hangu kahveye ama turk kahvesine mi yoksa nescafeye mi lutfen cevaplar misiniz

 6. ahmet can dedi ki:

  Bildiğim kadarıyla ve takip ettiğim beslenme uzmanlarının söylediğine göre BAL 40 DERECE ÜSTÜNDE ISITILIRSA ZEHİRE DÖNÜŞÜYORMUŞ… VE AKLI OLAN NESCAFE İÇMEZ….

Sayfa başına git