Yay Burcu Mayıs 2017 Yorumu

19 Nisan 2017 tarihinde eklendi, 16.715 kez okundu.

YAY Burcu Mayıs 2017 tarihinde hayatının baş rolünde olmak istiyorsun. Kendine ve sezgilerine güveniyorsun. Çevren genişliyor. Arkadaş ve dostlarına ihtiyaç duyabilirsin. Kariyer hayatın varsa rekabet içine gireceğin durumlar artıyor. Özel hayatında açık sözlü davranıyor, hoşuna gitmeyen durumlara son veriyor veya düzeltme yoluna gidiyorsun.

Yeni Ay ve Dolunay Yay Burcunu Nasıl Etkileyecek

11 Mayıs 2017 Dolunay Akrep Burcunda gerçekleşiyor. Dolunay etkileri ile ödün verdiğin konularla ilgili kendini esaret altındaymış gibi hissedebilirsin. Bu durumdan kurtulmak için çaba sarf ediyorsun. 25 Mayıs 2017 Yeniayı Terazi Burcunda gerçekleşiyor. Yeniay etkisi sana güzel enerjiler sunuyor. Fakat gereğinden fazla vericisin. Bu süreçte zarar görmemek için dengeyi kaçırmamaya dikkat etmelisin.

Yay Burcu Mayıs 2017 Aşk

Yay Burcu aşk hayatı Mayıs 2017’de hareketli ve bol diyalog içeren günler geçiriyor. Partneri olanlar yolunda gitmeyen şeyler hakkında önemli konuşmalar yapıyor. Güven verdiğin kadar güven vermek istiyorsun. İki ucu açık sözler hoşuna gitmiyor. Bu dönemde niyetin ya her şeyi netleştirmek ya da tümüyle son vermek. Bekar Yay Burcu bu hafta kalabalık ortamlara giriyor. Yaşadığın yakınlaşmalardan biri sana artı şekilde geri dönebilir.

Yay Burcu Mayıs 2017 Aile ve İlişkiler

Mayıs 2017 Yay Burcu aile ve ilişkilerinde son derece pozitif. Kendini hiçbir konuda üzmüyorsun. Bugüne kadar yaşadığın tecrübeleri bir araya getirerek hareket ediyorsun. Kişiye göre davranarak dengeleri korumayı tercih ediyorsun. Yakın çevrenden biri sana ortaklık teklifi veya benzeri bir teklifle gelebilir. Riskli bulduğun bu duruma girip girmeme konusunda ailenin de fikrini alıyorsun. Ancak ön sezilerine güveniyor, yine son sözü sen söylüyorsun. İnancın son derece güçlü ve sana atacağın adımlar konusunda rehberlik ediyor.

Yay Burcu Mayıs 2017 Sağlık

Yay Burcu sağlığı Mayıs 2017 tarihinde güçlü ve dinamik. Kendini zinde hissediyorsun. Daha çok çalışmak ve koşturmak seni bazı günler yorgun düşürebilir. Ancak bu durum ilerlemeni engelleyecek boyutta değil. Dış görünüm ve tarzda değişikliğe gidebilirsin.

Etiketler:

Türkiye'nin En Büyük Astroloji Sayfasına Davetlisiniz
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git