Yengeç Burcu Mayıs 2017 Yorumu

19 Nisan 2017 tarihinde eklendi, 25.645 kez okundu.

YENGEÇ Burcu Mayıs 2017 tarihinde ne düşündüğün ve ne yaptığın son derece önemli. Bu süreçte başarıya da, başarısızlığa da hazır olmalısın. Zihnin fazlasıyla yoğunlaşıyor. Çevre ve şartlar sabrını zorlayabilir. Çare yine tamamen senin elinde. İlerlediğin yolda pes etmemeli, geriye dönüp bakmamalısın.

Yeni Ay ve Dolunay Yengeç Burcunu Nasıl Etkileyecek

11 Mayıs 2017 Dolunay Akrep Burcunda gerçekleşiyor. Dolunay etkileri seni tuhaf bir hayal dünyasına sürükleyebilir. Kısa süreliğine de olsa her şeyi unutarak, hedeflerinden sapabilirsin. 25 Mayıs 2017 Yeniayı Terazi Burcunda gerçekleşiyor. Yeniay etkileri isteklerinin gerçekleşmesine zemin hazırlıyor. Hayatın aldatıcı yönüne kapılmadan ilerliyorsun.

Yengeç Burcu Mayıs 2017 Aşk

Yengeç Burcu aşk hayatı Mayıs 2017’de sevdiği insanla ilgili hayal kırıklığına uğrayacağı durumlarla karşılaşabilir. Ulaşmak istediğin mutluluğun tam da istediğin gibi olmadığını fark edebilirsin. Bağımlısı olduğun duyguları, kendi içinde abartmış olabilirsin. Bunların yokluğuna katlanmak zor olabilir. Bu nedenle kontrollü olmalısın. Ay ortasından sonra kaybettiğin dengeyi yeniden buluyorsun. Hayatında fiziksel bazı değişimlere yer verebilirsin. Bunun yanında ruhsal olarak güçleniyorsun. Aşk hayatında kabul ettirme, üstün gelme ve isteklerin yerini bulması ile sonuçlanan bir döneme giriyorsun.

Yengeç Burcu Mayıs 2017 Aile ve İlişkiler

Mayıs 2017 Yengeç Burcu aile ve ilişkilerinde istikrarı koruyor. Fikirler kabul görüyor. Bugüne kadar verdiğin emekler karşılık buluyor. Bu ay içinde uzun bir seyahat veya taşınma söz konusu olabilir. Bir konuda ailenin teşviğine ihtiyaç duyabilirsin. Eksik kalan bir yanından haber alma ihtimalin oldukça yüksek. Yaşantına girecek olan yeni bir arkadaş seni zekasıyla etkiliyor. Birlikte güzel işler başaracağını düşünerek hareket edebilirsin.

Yengeç Burcu Mayıs 2017 Sağlık

Yengeç Burcu sağlığı Mayıs 2017 tarihinde yaşayacağı birkaç sarsıntı ile kısa süreli bunalıma girebilir. Ancak bu durumdan sıyrılman uzun sürmüyor sevgili Yengeç Burcu. Kendini hayatın akışı içine bırakmalısın. İnatlaşmaman gereken konulara direnmek sağlığını bozmaktan başka bir işe yaramıyor. Beslenmene ayrıca dikkat etmen gereken bir döneme giriyorsun. Haddinden fazla kilo kaybı yaşanabilir.

Etiketler:

Türkiye'nin En Büyük Astroloji Sayfasına Davetlisiniz
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git