Kadınlar Duysun

Yumurtalık Kisti İçin Bitkisel Kür

11.06.2018
4.111
Yumurtalık Kisti İçin Bitkisel Kür

Kuşkusuz, kistler ve miyomlar her yaştan kadınlarda sık karşılaşılan sorunlardır.^Bunlar kötü huylu olmasa da, çok acı verici ve rahatsızlık verdikleri gibi, ruh halimizde ve genel sağlıkta değişikliğe neden olurlar.

Kistler miyomlar nelere sebep olur
  • Miyom kadınlarda düşük yapmaya sebep olabilir.
  • Bebeğin gelişmesi tamamıyla olmayabilir.
  • Hamilelik sırasında bebeğin eşi yerinden ayrılabilir ve bebek yaşamını kaybedebilir. Ve annenin hayatı tehlikeye girebilir.
  • Eğer gebelik boyunca devam ederse doğumda bebek başıyla değil poposuyla gelebilir.
  • Miyomu olan hamile kadınların doğumdan sonra kanamalarının olma olasılığı miyomu olmaya hamile kadınlara göre 6 kat daha fazla olduğu bilinmektedir.
  • Miyomlar erken doğuma neden olabilirler.
  • Bebeğin sezaryanla doğma olasılığı artar

Kist ve miyomları eriten karışım

Malzemeler

  1. Çeyrek litre bal
  2. 1 litre pancar suyu

Nasıl Hazırlanır?

İlk olarak ya bir litre kadar pancar suyu hazırlamalı ya da hazır olanlardan bir tane satın almalısınız. Pancar suyunu bir blendera koyun ve ardından balı da ekledikten sora iyice karıştırın.

Nasıl Kullanılır?

Her yemek ile birlikte her gün bu karışımdan bir çay bardağı kadar tüketin. Kahvaltıdan, öğle ve akşam yemeğinden sonra birer bardak tüketiniz.

Yazımızdaki tıbbi fikirler dahil olmak üzere sağlık ile ilgili her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır ve herhangi bir kişi için net bir tanı veya özel bir tedavi planı olarak kabul edilmemelidir. Sitemiz ve içinde bulunan tüm bilgiler, doktor-hasta ilişkisini amaçlamamaktadır. Sağlığınız veya başkalarının sağlığı ile ilgili olarak her zaman doktorunuz ile görüşerek, ondan yardım almayı unutmayınız.

Kist oluşumuna neden olmamak için çikolatadan, kırmızı et ve karbonhidrattan uzak durulması gerektiği ve sık sık balık ve meyve sebzenin tüketilmesi gerektiği bilinmektedir.